Rīt aprit tieši gads, kopš uz savu pirmo sēdi sanāca aizvadītā gada oktobrī ievēlētā 13. Saeima. Otrdien, 5. novembrī pulksten 14 "Delfi TV ar Jāni Domburu" diskusijā "13. Saeimas pirmais gads: paveiktais, nepaveiktais, ko tālāk?" parlamenta frakciju pārstāvji atskatījās uz līdzšinējo veikumu, kā arī diskutēja par patlaban Saeimas darba kārtībā esošo 2020. gada valsts budžetu. Pēc tiešraides diskusija skatāma ierakstā.

Valdības partijas diskusijā pārstāvēja Saeimas frakciju priekšsēdētāji – Juta Strīķe (Jauno konservatīvo frakcija), Daniels Pavļuts (“Attīstībai/Par!”) Atis Zakatistovs (KPV.LV), Raivis Dzintars (Nacionālā apvienība) un Ainars Latkovskis (“Jaunā Vienotība”).

Opozīcijā esošo partiju “Saskaņa” diskusijā pārstāvēja Saeimas frakcijas priekšsēdētāja vietnieks Valērijs Agešins, bet otru lielāko opozīcijas partiju – Zaļo un zemnieku savienību – frakcijas priekšsēdētājs Uldis Augulis. Neatkarīgo deputātu grupas viedokli diskusijā pauda Linda Liepiņa.

Tev jau ir aktīvs "DELFI plus" abonements!

Šis ir maksas raksts.

Lai turpinātu to lasīt, lūdzu, lejupielādē jaunāko DELFI aplikāciju vai turpini lasīt rakstu, izmantojot pārlūkprogrammu.

Lasīt rakstu.
Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties "DELFI plus" abonementu:
EUR 1,99 / par 4 nedēļām*
*Abonements tiek atjaunots automātiski, līdz izvēlēsieties to pārtraukt
Maksāt ar norēķinu karti
Maksāt ar SMS
vai
Maksājumus nodrošina:
Kāpēc abonēt DELFI plus?
Esi DELFI plus abonents?

Tags

13. Saeima DELFI Plus

Comment Form