Trešdien, 7. martā, "Delfi TV ar Jāni Domburu" viesojās vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards. Piedāvājam intervijas ierakstu.

Gerharda vadītā ministrija ir atbildīga par risinājumu meklēšanu "mājas - kuģa" problēmai. Proti, kopš janvāra turpinās ažiotāža ap konstrukciju, kas jau vairākus gadus novietota kāpās Pāvilostā. Tās īpašnieks - uzņēmējs Argods Lūsiņš būvi reģistrējis Kuģu reģistrā un apgalvo, ka tā paredzēta peldēšanai, tomēr kuģis - pontons ļoti atgādina ēku, ko savukārt kāpu aizsargjoslā izvietot nedrīkst.

Savukārt februāra beigās prokuratūra uzrādījusi apsūdzību Valsts vides dienesta (VVD) vadītājai Ingai Koļegovai par nepatiesu ziņu norādīšanu ienākumu deklarācijā, ja nepatiesās ziņas norādītas par mantu vai ienākumiem lielā apmērā. Koļegova gan ir uz "slimības lapas", ar ko ministrs līdz šim pamatojis savas rīcības trūkumu šajā jautājumā.

Tev jau ir aktīvs abonements!

Šis ir maksas raksts.

Lai turpinātu to lasīt, lūdzu, lejupielādē jaunāko DELFI aplikāciju vai turpini lasīt rakstu, izmantojot pārlūkprogrammu.

Lasīt rakstu.
Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties DELFI plus abonementu:
  • Ik mēnesi vairāk nekā 80 rakstu un video materiālu
  • Analītisko rakstu sērijas un stāstniecības projekti
  • DELFI bez komercreklāmas
  • Videolekcijas un apjomīgs rakstu arhīvs
Abonē DELFI plus
par 2,99 eiro uz 4 nedēļām:
Kāpēc abonēt DELFI plus?
Esi DELFI plus abonents?

Tags

DELFI plus Jānis Domburs Kaspars Gerhards Māja-kuģis
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form