Gagmāra Legante, Normunds Rutulis
Foto: Publicitātes foto

Kamēr 19 jaunieši gatavojas pēdējai atlases kārtai, lai cīnītos par iespēju iekļūt 12 labāko vidū un uzsāktu dalību O!Kartes akadēmijā, šova veidotāji jau atklājuši, ka to vadīs TV dīva Dagmāra Legante un dziedātājs Normunds Rutulis.

Legante savulaik piedalījusies vairākos LNT humora šovos, kā arī piedalījusies TV3 izdzīvošanas šovā un dejojusi šovā Dejo ar zvaigzni 2. Dagmāras aizraušanās ir gleznošana un zīmēšana. Šobrīd viņas sirdslieta ir fotografēšana. O!Kartes Akadēmija būs īpaša atgriešanās pie skatītājiem, jo pēdējo gadu laikā Dagmāra nav vadījusi tik lielus TV projektus.
 
"Es ticu tam, ka katrs piedāvājums nāk īstajā brīdī. Man patīk, ka šajā šovā dalībniekiem būs iespēja izaugt, attīstīties un pilnveidoties O!Kartes Akadēmijā noteicošais būs talants, nevis dalībnieku savstarpējie strīdi un intrigas. Es ticu, ka šis šovs būs kvalitatīvs un ar tā starpniecību mēs varēsim atklāt patiešām spilgtus talantus.
 
Domāju, ka Latvijā mīt talantīgi jaunieši, kuriem jāpalīdz sevi parādīt un man prieks, ka es varēšu tajā piedalīties. Kopā ar Normundu strādājuši neesam, bet esmu pārliecināta, ka sastrādāsimies. Normunds nav pirmo reizi uz skatuves, ir ļoti muzikāls, viņam ir laba humora izjūta un liela skatuves pieredze. Vadītāju provju laikā mēs nedaudz padauzījāmies un es ceru, ka arī dzīvē vadīt šovu mums sanāks tā viegli un raiti," par iespēju vadīt jauno talantu šovu saka Dagmāra.

Savukārt Rutulim izdoti seši solo albumi un pieci albumi sadarbībā ar citiem mūziķiem, pagājušā gadā klajā nāca dziedātāja projekta N'Works debijas albums Double B Tonality, kas ir viens no pirmajiem latviešu soulful house stila mūzikas albumiem.

Normunds arī plaši pazīstams kā šlāgermūzikas un popmūzikas dziesmu izpildītājs. Ilgstoši sadarbojas ar maestro Raimondu Paulu. Dziedātājs var lepoties ar deviņām Latvijas mūzikas ierakstu gada balvām. Viņa hobiji ir dziedāšana, auto, mūzikas veidošana un producēšana. Jau vairāku gadu garumā sirdij tuva ir kļuvusi stepa dejošana. Normunds ir precējies, un viņa ģimenē aug meita un dēls.

Par iespēju vadīt LNT šovu O!Kartes Akadēmija Normunds saka: "Bez šaubām – man tas ir jauns izaicinājums. Lai gan uz skatuves esmu bieži un strādāt ar publiku patīk, TV tiešraide vienmēr ir kaut kas īpašs. Esmu priecīgs, ka mana partnere šajā šova būs Dagmāra. Lai gan labs duets var rasties tikai ilgāka kopdarba rezultātā, esmu gatavs darboties pēc vislabākās sirdsapziņas un šādu - ideālu duetu izveidot! Šķiet, Dagmāra arī tam ir gatava. Vajadzētu visam izdoties tip-top!".

Šova vadītājiem jau ir notikusi pirmā fotosesija un viņi cītīgi gatavojas pirmajai šova tiešraidei.
LNT vērienīgākais muzikālais šovs O!Kartes Akadēmija sāksies 21. februārī ar lielo koncertu tiešraidē.

Dagmāra Legante, Normunds Rutulis
Foto: Publicitātes foto

Comment Form