Koru kari
Foto: DELFI

Svētdienas, 3. marta, vakarā telekanālā TV3 sākās vērienīgā sadziedāšanās šova Koru kari trešā sezona, bet pēc pirmās tiešraides koristi un viņu vadītāji devās uz klubu Pie Labvēlīgā tipa, lai atzīmētu šova sākšanos.

Lai gan svētdiena Koru karu jaunajiem dziedātājiem bija gana nogurdinoša, jo jau rīta pusē sākās mēģinājumi, tērpu mērīšana un pošanās lielajam vakara iznācienam, pēc vakara pārraides liela daļa no koru dalībniekiem enerģijas pilni devās ballēties.

Klubā Pie Labvēlīgā tipa jaunie talanti un koru vadītāji gan baudīja uzkodas un dzērienus, gan labprāt pozēja fotogrāfiem, bet atraktīvākie no dalībniekiem pat laidās jautrās dejās.

DELFI Izklaide jau vēstīja, ka pirmajā Koru karu raidījumā cīņu par 10 tūkstošu eiro balvu uzsāka septiņi kori, bet jau nākamajā svētdienā, 10. martā, viens no koriem pēc žūrijas un skatītāju balsojumu šovu pametīs.

Tags

Koru kari
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form