Gaišreģe, kurai informāciju nodod eņģeļi: Ragaciema Agnese
Foto: Publicitātes foto

Ragaciema Agnese ir viena no jaunā TV3 attiecību šova "Patiesības spogulis" vadītājām un ekspertēm, kura konsultē dalībnieku pārus, daloties ar savām parapsiholoģijas zināšanām. Daļa sabiedrības viņas vārdu ir dzirdējuši jau krietni sen pirms šova – Agnese Bērziņa ir pieprasīta gaišreģe.

"Parapsiholoģija ir lielums, kas raksturo to, ko daru – procesu, kas sniedzas tālāk par parastā robežām. Neskatoties uz to, ka neesmu pareģe, esmu – gaišredzīga. Es varu redzēt to, kas būs cilvēka nākotnē, taču zinu arī to, kā cilvēks var iespaidot savu likteni," "Delfi Izklaides" lasītājus ar sevi iepazīstina Agnese.

Nu jau būs pagājuši astoņi gadi, kopš Agnese darbojas parapsiholoģijas lauciņā, vada lekcijas, praktiskās nodarbības un individuālas konsultācijas.

Pseidonīmu Ragaciema Agnese viņa ieguvusi nejauši. Tā parapsiholoģi iesaukušas viņas pirmās klientes, kuras devušās pie Agneses uz mājām – Ragaciemu.

Agnese ir rīdziniece, piedzimusi mūziķu ģimenē un uzaugusi starp pilsētu un laukiem. Rīgā viņa dzīvojusi savulaik leģendārajā Maskavas priekšpilsētā.

"Tirgošanās, kontrabanda, nelikumības, ielu tusiņi un čigāni – tas viss tur bija, taču gana daudz brīžu pavadīju arī laukos, Embūtes pagastā pie Liepājas. Ātri sāku strādāt, ganīju govis, griezu aitām slotas, izdzīvoju lauku dzīvi," kontrastu pilno bērnību atminas Agnese.

Tags

Lasāmgabali Patiesības spogulis TV3

Comment Form