Garš, ved ceļojumos un nav skops – Katrīnei Saulietei Pēteris sākumā nav paticis, bet tagad ir viņas vēlmju piepildījums, pausts TV šovā "Ģimene burkā".

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Labi, ka es viņam devu otru iespēju un mēs satikāmies. Domāju, ka tas bija jau liktenī ierakstīts – mēs vienalga kaut kur satiktos," par savu mīļoto vīrieti Pēteri jūsmo Katrīne Sauliete un sauc viņu par dvēseļu radinieku.

Taču viss varēja izvērsties arī citādāk, jo pirmais iespaids par šarmanto Pilotu nav bijis no tiem labākajiem. Vēl vairāk – pēc sazvanīšanās, kuras laikā Pēteris atstājis ne visai pārliecinošu iespaidu par sevi, Katrīne nospriedusi: "Nē, tur nekas nebūs!" un pat neatvadoties nolikusi telefona klausuli. Tomēr pēc tam viņa apjēgusi, ka abiem jāsatiekas, jāiepazīstas klātienē, un šobrīd ir neizsakāmi laimīga par šādu lēmumu.

"Viss, ko vēlējos, man atnāca. Es gribēju, lai viņš ir garš, es gribēju, lai mēs braucam ceļojumos, lai viņš nav skops un lai mums viss pietiekami būtu," savas prasības 360TV realitātes seriāla "Ģimene burkā" uzskaita Katrīne, piebilstot, ka viņai bijis svarīgi, lai vīrietis patiktu ne tikai viņai, bet arī viņas bērniem. Taču tikpat būtiski daiļajai influencerei ir bijis tas, lai bērni pieņem abu jaunās attiecības.

Veiksmīgi atradusi savu otro pusīti, Katrīne ir gatava dot padomus arī citām sievietēm, kuras nonākušas brīvu dāmu statusā un kurām, iespējams, radusies sajūta, ka vīriešu ziņā tur, ārā, nekā nav!

Katrīne iesaka precīzi definēt, kādu vīrieti vēlies redzēt sev blakus "Tev ir jāformulē konkrēti, ko gribi. Es biju uzzīmējusi galvā savu vīrieti. Un tad, kad atmetu domu, ka kaut kas ir jāmeklē, viņš atnāca pats," saka influencere.

Salīdzinot attiecības ar Pēteri un laulību ar bijušo vīru hokejistu Kasparu Saulieti, tās esot tik atšķirīgas kā diena pret nakti. Kopdzīvē ar Kasparu nereti ir bijusi vēlme padzīvot šķirti, taču pašreizējās attiecībās ar pilotu Pēteri, šķirti pavadīta kaut diena Katrīnei liekas jau kā mūžība, sieviete klāsta raidījumā.

Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Katrīne Sauliete
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form