Raibi foto: Slaveni latvieši bauda ziemas priekus
Foto: Privātais arhīvs

Aizvadītajās brīvdienās Latviju pārklāja sniega sega, un acīmredzamais dabā bija pārņēmis arī sociālos tīklus – ļaudis naski dalījās ar ziemīgiem kadriem un fotogrāfijām, kurās iemūžināts sniedziņš.

Svētdien, 1. decembrī, tika atzīmēta arī Pirmā advente. Tāpat arī daudzās Latvijas pilsētās un ciemos tika iedegtas svētku eglītes un rotājumi, un tas viss komplektā ar sniegu daudziem sirdī ienesa ilgi gaidīto Ziemasssvētku sajūtu.

Sniegotajās brīvdienās ļaudis steidza baudīt ziemas priekus – devās pastaigās, brauca uz mežu, šļūca no kalna un sirsnīgi priecājās par decembra iestāšanos.

Arī sabiedrībā zināmi ļaudis savus sekotājus un atbalstītājus virtuālajā vidē priecēja ar sniegotām fotogrāfijām un sirsnīgiem kadriem no Pirmās adventes.

View this post on Instagram

Es nezinu kā uzaugot Siguldā var nemīlēt ziemu ❄️❄️❄️

A post shared by Rūta Dvinska (@rutadvinska) on Dec 1, 2019 at 4:34am PST

View this post on Instagram

Ir muļķīgi, nodzīvot dzīvi, un tā arī neuzzināt, uz ko tavs ķermenis ir spējīgs, tapēc izziniet sevi un busi pārsteigts, cik cilvēka ķermenim ir lieli resursi... Mūsu lielākais ienaidnieks ir slinkums, un domas mūsu galvās, kas mūs mēģina atturēt no sevis iepazīšanas! Parvariet slinkumu, un dzīve uzlabosies! #kasparssaulietis

A post shared by Kaspars Saulietis (@sauljukas91) on Nov 30, 2019 at 2:08am PST

View this post on Instagram

Ice Ice Baby ❄️⛄️ 1st December and -1° today ❄️ Tas nav trends kam sekoju līdz vai kādam kaut ko pierādīt. Pirmo reizi dalos ar to ko esmu iesākusi darīt. Mans vectēvs ziemas peldēšanu aizsāka pirms 30gadiem, kad viņs dzīvē nebija pārāk labā periodā, šobrīd viņam ir 79gadi un viņš nekad neslimo , jūtas kā jauns puisis kas bauda dzīvi katru dienu. Kā mans vectēvs saka: “iedomājies kas notiek ar produktu ja to neieliec ledusskapī - aukstumā, nu vot, tas sabojājas! Ar mani ir tāpat, tapēc esmu labi saglabājies 😁❄️”. Mans tētis šo aizsāka pirms gadiem 10. Brālis nesen un visbeidzot ES - Šogad. Es vienmēr zināju kad tas būs tas ko es darīšu, laikam gaidīju īsto dzīves etapu kad to aizsākt. Sports ir mana dzīves “mīlestība”, taču tas jau daudzus gadus esot mans dzīvesveids, neliek vairs tā aizrauties elpai un ir kļuvis pašsaprotams. Es atkal atguvu to sajūtu, ziniet kā pēc treniņiem. Es to izjutu jau pēc pirmās reizes stindzinoši aukstajā ūdeni.. elpa aizrāvās, bailes pazuda, visa apkārtējā pasaule vairs nav svarīga.. esi tikai tu un ūdens.. iznākot ārā tevi sāk durstīt simtiem adatiņu un tu jūties dzīvāks kā jebkad! 🖤❄️

A post shared by Paula Freimane (@paolafreeman) on Dec 1, 2019 at 5:20am PST

View this post on Instagram

Hello DECEMBER ❄️ #winter #snow #snowboarding #december #fun #goodvibes

A post shared by Lelde Dreimane (@leldedreimane) on Dec 1, 2019 at 4:12am PST

View this post on Instagram

A post shared by Ieva Florence - Vīksne (@ieva_florence) on Dec 1, 2019 at 7:43am PST

View this post on Instagram

Ziema ir klat ❄️ 🇱🇻

A post shared by Martins Dukurs (@martins_dukurs) on Dec 1, 2019 at 5:57am PST

View this post on Instagram

Silti sveicieni Jums Pirmajā Adventē no Talsiem🎄

A post shared by Agnese Zeltiņa (@actressagnesezeltina) on Dec 1, 2019 at 6:10am PST

View this post on Instagram

Kāds gatavs rotājumiem. Priecīgu Ziemassvētku gaidīšanas laiku 🌲

A post shared by Linda (@linda_murniece) on Dec 1, 2019 at 8:00am PST

View this post on Instagram

Priecīgu jums Pirmo adventi! / Happy first Sunday of Advent! ✨❤️✨

A post shared by Radio trio (@radio_trio) on Dec 1, 2019 at 6:28am PST

Tags

Slavenību neparasto foto izlases

Comment Form