Trīsgadniece piedalās iedvesmojošā foto projektā
Foto: Instagram.com/hello.scout/

Mazā Skauta Penelope kopā ar savu māti izveidojusi iedvesmojošu foto sēriju, kas radīta, lai vairotu vecmāmiņas dzīvessparu laikā, kad bija jācīnās ar vēzi.

Trīs gadus vecās Skautas vecmāmiņai Nonnijai 2016. gada pavasarī tika atklāts krūts vēzis. Viņai tika noņemta viena krūts un veikta ķīmijterapija. Kad Nonnija mazliet jau bija atguvusies, sekoja otrs trieciens – vēzis tika konstatēts arī otrā sievietes krūtī, un nācās noņemt arī to.

Intervijā vietnei "Bored Panda" Nonnijas meita Ešlija Lardona atklāj, ka brīdī, kad sākuši izkrist Nonnijas mati, viņas mazā meita Skauta sākusi ļoti satraukties. Meitenīti pārņēmušas skumjas.

Lai mazliet atgaiņātu domas no vecmāmiņas grūtās cīņas ar vēzi, Ešlija nolēmusi izveidot foto sēriju, kurā Skauta atdarina drosmīgas sievietes, cīnītājas. Tas bijis nepieciešams, lai iemācītu meitai un atgādinātu sev pašai par to, cik daudz spēka mīt sievietēs.

Nonnijas meita un mazmeita izvēlējušās slavenas sievietes, kuras viņas iedvesmo. Fotogrāfijās mazā Skauta centās viņas atdarināt.

Kad vecmāmiņai parādīts foto projekta rezultāts, reakcija bijusi nenovērtējama, un visas pūles atmaksājušās ar uzviju. Un, kas svarīgākais, Nonnija ir uzveikusi vēzi.


A post shared by Scout Penelope (@hello.scout) on Dec 31, 2016 at 11:03am PST


A post shared by Scout Penelope (@hello.scout) on Dec 28, 2016 at 11:58am PST


A post shared by Scout Penelope (@hello.scout) on Dec 29, 2016 at 10:53am PST


The inspiration behind the whole #scoutstolemystyle project, my mom (Scout's Nonnie) 💕⭐️ She is now cancer free! She has taught our entire family what strength really is! For a further look into the story, click the link in our bio! . . . . . . #cancerfree #letsparty #girlpower #girlboss #feminist #scoutstolemystyle

A post shared by Scout Penelope (@hello.scout) on May 20, 2017 at 10:27am PDT

Comment Form