SADARBĪBĀ AR
Sponsor Logo
Foto: Publicitātes foto

Atsauksmes un viedokļi: 'Galaxy S21 Ultra' ir visas izredzes kļūt par labāko 'Android' tālruni

"Samsung Galaxy S21" produktu sērija ir radīta un pielāgota mūsu šī brīža dzīvesstilam. Jaunie viedtālruņi un to piedāvātās funkcijas sniedz iespēju dalīties ar saviem iespaidiem, kā arī ir labs sabiedrotais gan izklaidei, gan saziņai ar apkārtējiem. Savam dzīvesveidam un vajadzībām vari izvēlēties kādu no trīs "S21" sērijas modeļiem – "Galaxy S21" un "Galaxy S21+" piedāvā jaunākos, līdera cienīgus risinājumus un padarīs ikvienu mirkli neaizmirstamu. Savukārt, "Galaxy S21 Ultra" apvienotas augstākā līmeņa inovācijas, ļaujot izcelties tiem, kas allaž vēlas būt soli priekšā citiem.

Šī gada "Galaxy S21" sērijas ierīču dizaina valoda ir ne vien eleganta, bet arī oriģināla. Ierīces piedāvā visus svaigākos savienojumus. Tīrāka saskarne ir ilgi gaidīts pārsteigums. Darīts viss, lai multimedijus varētu ne vien brīnišķīgi baudīt, bet arī radīt. Un, protams, kameras, kas prezentē ne vien ražotāja tehniskās spējas, bet arī kardinālu progresu no pagājušā gada. Turklāt, tas viss par zemāku sākumcenu nekā pērn.

Kursors

Ierīces akumulatora darbības cikls ir nepārspējams.

Android Headlines

Es nespēju beigt apbrīnot "S21 Ultra" 120Hz displeju. Ārkārtīgi augsta reakcija, un ikviena darbība ir vienmērīga.

Forbes

Pieci iemesli, kāpēc tev vajadzētu iegādāties "Galaxy S21 Ultra" – "Samsung" jauno fotokameru karali.

XDA-Developers

Liekas, ka katrs milimetrs ir ticis maksimāli palielināts. Ikviena funkcija ir augstvērtīga – Ultra pakāpe.

Input

Patiešām elegants un atšķirīgs pavērsiens, kuru līdz šim viedtālruņu segmentā neesam redzējuši.

GQ

Viedtālrunis "Galaxy S21 Ultra" atrodas pats savā līgā.

SamMobile

"Samsung Galaxy S21 Ultra" kamera ir ļoti laba. Tā, iespējams, ir daudzpusīgākā viedtālruņu fotokamera, ko mēs jebkad esam izmantojuši.

Stuff 

"Samsung Galaxy S21 Ultra" ir visas izredzes kļūt par labāko "Android" tālruni.

Tom's Guide

Fotoattēli izskatās asi un dinamiskais diapazons ir iespaidīgs. Jaunā attēla stabilizatora funkcija stabilizē gan attēlu 30x un 100x tālummaiņas līmeņos, gan skatu meklētāju.

TechRadar

Pēc tikai septiņu dienu "Galaxy S21 Ultra" lietošanas tā spējas man ir skaidras, īpaši attiecībā uz kameru.

Digital Trends

Pat uzņemot daudz fotoattēlus, 4K un 8K video, spēlējot spēles, 5000mAh akumulatora darbības laiks ilga līdz nākamās dienas rītam. Ja tālrunis netiks lietots tik ļoti intensīvi, akumulatora darbības cikls varētu būt pat divas dienas.

The Verge

Viedtālruņa veiktspēja ir lieliska. Jau no "S21 Ultra" atbloķēšanas brīža katra darbība notiek nedaudz ātrāk un vienmērīgāk salīdzinājumā ar "Note 20" Ultra.

The Guardian

"Galaxy S21" – radīts iespaidiem bagātai ikdienai

Jaunie viedtālruņi pieejami, sākot no 859 EUR. Izmantojot "Samsung Electronics Baltics" piedāvāto Atpirkuma programmu un nododot atpakaļ veco ierīci, jauno "S21" sērijas modeļa izmaksas būs vēl mazākas. "Galaxy S21 Ultra 5G" pieejams gaistoši melnā un gaistoši pelēkā krāsā, "S21+ 5G" – gaistoši melnā, gaistoši pelēkā un gaistoši violetā krāsā, bet mazākais S sērijas modelis – "S21 5G" – gaistoši rozā, gaistoši violetā, gaistoši pelēkā un gaistoši baltā krāsā. Viedtālruņiem ir dažādi atmiņas lielumi – 128GB un 256GB ar cenas atšķirību vien 50 EUR. "Galaxy S21 Ultra" modelim pieejama arī 512GB atmiņa un to ir iespējams lietot ar S Pen. 

Jaunākās "Samsung Galaxy" sērijas ierīces var iegādāties lielākajos elektropreču veikalos, pie mobilo sakaru operatoriem vai tiešsaistē samsung.lv

Projekta #neparastaikdiena veidotāji: saturs – SAMSUNG, dizains – Inga Čujevska, izstrāde – Krišjānis Bušs un Karīna Sabecka, redaktore – Kristīne Melne, projekta vadītājs – Ēriks Radželis.
Informējam, ka DELFI portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.