Ar Raimonda Paula un Jāņa Petera dziesmas "Verakoko" jaunu versiju debitējusi grupa "Oranžās".

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kā "Delfi" informē grupas izdevēji no "Forte Production", "Oranžās" ir Olga Stupiņa, Inta Gudovska un Anita Levša, kuras kā fona vokālistes piedalījušās daudzos latviešu populārās mūzikas zvaigžņu koncertos un ierakstos. Tāpēc trijotnes likumsakarīgs turpinājums ir dalība savā grupā – "Oranžās". Par īpašu pamudinājumu grupas izveidē kalpoja solo skaņdarbi vairākās koncertprogrammās. Te īpaši minams Raimonda Paula uzaicinājums izpildīt dziesmu "Tai pilsētai", ko savulaik izpildīja grupas "Modo" vokālais trio – Mirdza Zīvere, Aija Kukule un Pārsla Gebharde.

Sadarbība ar maestro Raimondu Paulu vokālistēm ilgst teju divus gadus, tostarp vienā no aizvadītās vasaras lielākajiem muzikālajiem notikumiem Dzintaru koncertzālē Raimonda Paula festivālā "4. vilnis"

Šobrīd "Oranžās" laiž klajā pirmo singlu no topošā dziesmu albuma, kas ir jauna versija vienam no Raimonda Paula un Jāņa Petera mūzikla "Nāc pie puikām" (1982) populārākajiem hitiem – dziesmai "Verakoko". Paralēli dziesma jaunās skaņās iedziedāta arī krievu valodas versijā, kuras tekstu sarakstījis krievu dzejnieks Iļja Rezņiks. Dziesmas krievu versija savulaik rakstīta populārajam dziedātājam Valērijam Ļeontjevam.

Dziesmas jauno aranžiju veidojis pazīstamais studijas producents Artūrs Palkevičs. Dziesmas producents Jānis Kļaviņš, izdevējs - kompānija "Forte Production".

Lasi vēl
 
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.