Olga Rajecka, Buramdziesmas
Foto: DELFI

Ceturtdienas, 19. februāra, vakarā Latvijas 1. Rokkafejnīcā tuvāko draugu un atbalstītāju lokā savu jaunāko muzikālo veikumu prezentēja dziedātāja Olga Rajecka – viņa plašākas sabiedrības vērtējumam nodeva videoklipu dziesmai Mēra žurka, mēra kaķis.

Kā vēsta dziedātājas pārstāvji, videoklipa autore ir dziedātājas meita Marija Migliniece (abas attēlā) ar saviem kursabiedriem Elvīru Blumfeldi un Oskaru Upenieku, kuri augstskolā RISEBA apgūst audiovizuālo mediju mākslu.

"Jaunieši domā citādāk un pasauli redz citām acīm, nekā mēs. Viņi šo dziesmu uztvēra pavisam citādāk, nekā es būtu iedomājusies. Tas man ļoti patīk. Un man patika attieksme, ar kādu tas tika darīts. Es viņiem uzticos," priecājas pati Rajecka.

"Mēs Latvijā joprojām esam tādi mierpilsoņi, kas visu pieņem, kā ir. Gadās lietas, kas mūs uz mirkli sapurina, kā Maximas traģēdija, bet tad tas noklust, un visi nomierinās. Ir cilvēki, kas cenšas ko mainīt, bet viņiem ir liela pretestība, un tas bieži neizdodas. 

Mēs ļaujamies sekām un rutīnai, tā aizmirstot savas saknes. Pietrūkst vienotības. To mēs arī saklausām šajā dziesmā. Un esam ļoti priecīgi, ka bija iespēja strādāt tieši ar Imanta Kalniņa mūziku - tas ir grūts uzdevums, jo mūzika ir sarežģīta un pašpietiekama, bet arī ļoti interesanta," atzinusi dziedātājas meita.

Tags

Latvijas 1. Rokkafejnīca Olga Rajecka

Comment Form