Basketboliste Gunta Baško ir pirmā bērna gaidībās
Foto: DELFI

Bijusī basketboliste, Latvijas sieviešu basketbola izlases ģenerālmenedžere Gunta Baško ir savā pirmā bērniņa gaidībās.

39 gadus vecā sportiste izdevuma "Privātā Dzīve" jaunākajā numurā atklājusi, ka viņa jau pavisam drīz dosies dekrētā. Tikmēr viņas pienākumus pārņems Edijs Eglītis.

"Domāju, ka mūsdienās darbu nepieciešamības gadījumā var paveikt arī no mājām. Ja vajadzēs, atbraukšu uz biroju. Es jau neesmu sasirgusi! Esmu vesela, ar mani viss ir kārtībā," pastāstījusi Baško.

Tāpat arī sportiste atklājusi, ka viņas dzīvē nekas daudz neesot mainījies, "es turpinu visur iet un darboties". Tāpat arī viņa norādījusi, ka cenšas visu laiku būt kustībā, jo tas ir svarīgi gan viņai, gan arī mazulim.

Kā vēsta žurnāls, šovasar festivālā "Summer Sound" Liepājā Gunta neslēpa savas attiecības ar dīdžeju Mareku Liepiņu. Abi gan laidās dejās, gan arī ļāvās skūpstiem.

View this post on Instagram

🇱🇻😎🐶 #zvejnieksvētki #fisherfest #lifewithadog #lifewithadogisbetter #smartdog #lab #chocolatelab ❤️#chocolatelaboftheday #chocolatelabofinstagram #greatestfriend #friendsforever #livelovelaugh #livetothefullest #happydog #happydoghappylife #happydoghappyme #labsofinstagram #roja #mersrags #plienciems #tukums #greatday #latvia #coffeebean #thebestdog @vudijs_chocolate_lab

A post shared by Gunta (@guntabasko) on Jul 13, 2019 at 1:29pm PDT

Tags

Gunta Baško

Comment Form