Kašeru miegā Spānijas viesnīcā apskrubina milzu žurka
Foto: Kadrs no video

Kanālā 360TV un "Brīvdienas TV" "YouTube" kanālā šoruden iespējams sekot līdzi pašmāju slavenību piedzīvojumiem ārzemēs šovā "Četri uz koferiem", un jaunākajā epizodē, kas skatītāju vērtējumam tiks sniegta sestdienas vakarā, ar ne visai patīkamiem notikumiem, kas piedzīvoti Spānijas viesnīcā, padalīsies multimākslinieks Kašers.

Pie brokastu galda Kašers saviem ceļabiedriem – dziedātājām Olgai Rajeckai un Samantai Tīnai un šova "Gribi kļūt slavens?" uzvarētājam Gatim Kondrātam – izstāstīs baisus iepriekšējās nakts notikumus.

Kašers atklās, ka naktī pamodies no tā, ka kāds skrubinājis viņa matus. Tā kā viņi abi ar Gati bija apmetušies vienā numuriņā, Kašers sākotnēji domājis, ka tas ir ceļabiedrs, kurš nolēmis viņu izjokot. Taču vēlāk atklājies, ka viņu pamodinājusi un matus plēš milzu žurka.

"Nedzirdēji, kā es septiņos no rīta bļāvu? No rīta jūtu, ka kāds tā riktīgi paņem un plēš matus. Un es uzreiz skatos – milzīgi liela žurka blakus gultā aizskrien. Es kliedzu, un uzreiz ieslēdzām gaismu!" baisos nakts notikumus atcerēsies Kašers, piebilstot, ka negaidītā viešņa, pirms ķerties pie multimākslinieka matiem, esot apēdusi arī visas ceļabiedru konfektes.

Dzirdot Kašera stāstu, Samanta Tīna būs burtiski šausmās. "Man ir ļoti nepatīkamas izjūtas pret visiem šiem rāpuļiem. Es nelienu viņu pasaulē, un es nevēlos, lai viņi lien manā pasaulē. Tā žurka ir bijusi uz viņa spilvena! Es to ieraudzītu, es jums, goda vārds, saku, man būtu koma!"

Tags

Kašers Samanta Tīna

Comment Form