Kaspars Kambala pēc šķiršanās no līgavas uzsācis jaunas attiecības
Foto: LETA/Privātais arhīvs

Šoruden pašmāju preses uzmanības lokā nonākusi basketbolista Kaspara Kambalas privātā dzīve. Nesen atklājās, ka viņš izšķīries no savas ilggadējās draudzenes Zanes Pertnikas-Gromovas, ar kuru 2016. gada maijā saderinājās. Jaunākie ziņu virsraksti liecina, ka sportists uzsācis jaunas attiecības.

Oktobra izskaņā notikušo VTB Vienotās līgas spēli starp "VEF Rīga" un Igaunijas "Kalev/Cramo" komandu Kambala skatījies Anastasijas Sadovskas sabiedrībā, šonedēļ vēsta izdevums "Privātā Dzīve".

Taujāts, kāds ir abu attiecību statuss, sportists apstiprinājis, ka simpātiskā blondīne ir viņa draudzene.

"Viņa ir mana draudzene. Vismaz man liekas, ka mums ir romantiskas attiecības. Taču jāpajautā viņai pašai, kā tad īsti ir," sacījis basketbolists. Anastasija izdevumam apstiprinājusi, ka arī viņai pret Kasparu ir romantiskas jūtas.

Tiek vēstīts, ka Kaspara jaunā simpātija ir labdarības organizācijas "Wings for Kids" dibinātāja, sociālā darbiniece un modele. Ar skatuves vārdu Ana Diamond viņa zināma arī kā dziedātāja.

View this post on Instagram

💋 #love @instagram

A post shared by Anastasija Cristiana (@anastasijacristianasadovska) on Jul 24, 2018 at 3:42pm PDT

View this post on Instagram

👸🏼❣️💋 #love @instagram

A post shared by Anastasija Cristiana (@anastasijacristianasadovska) on Jun 15, 2018 at 6:34am PDT

View this post on Instagram

👸🏼🤴🏻❣️😘love.zhiznj kogo to eto prosto igra.Moja eto On, Dom i Semja🏡🕊.net nichego krasiveje v zhizni lubvi, zaboti drug o druge i 2 vlublennix vernix serdec 💞

A post shared by Anastasija Cristiana (@anastasijacristianasadovska) on Jun 5, 2018 at 1:42am PDT

Tags

Kaspars Kambala

Comment Form