Anna Kurņikova
Foto: Vida Press

Negaidītu pārsteigumu faniem sarūpējuši krievu bijusī tenisiste Anna Kurņikova un spāņu izcelsmes dziedātājs Enrike Iglesiass (abi attēlā). Tapis zināms, ka abi nesen slepus kļuvuši par vecākiem dvīņiem.

Šos priecīgos jaunumus pats pirmais visiem paziņot šonedēļ steidzis modrais tabloīds "TMZ", kas no drošiem avotiem uzzinājis, ka aizvadītās nedēļas izskaņā Kurņikova Maiami laidusi pasaulē dvīņus – puiku un meiteni, kuriem doti vārdi Nikolass un Lūsija.

Kas interesanti, pāris grūtniecības faktu visus šos deviņus mēnešus turējis lielā slepenībā. Paparaci pēdējoreiz sabiedrībā Annu manījuši pirms aptuveni gada.

Arī izdevumam "People" kāds anonīms avots apstiprinājis, ka Kurņikova un Iglesiass kļuvuši par vecākiem.

"Kāds draugs man pirms aptuveni pieciem mēnešiem pateica, ka viņa ir gaidībās, bet pāris to tur noslēpumā," klāstījis zinātājs, piebilstot, ka Kurņikova un Iglesiass pārsvarā atpūšas kopā ar radiniekiem un dažiem tuvākajiem draugiem.

Šīs ir 42 gadus vecā Iglesiasa un 36 gadus vecās Annas pirmās atvases. Abi ir pāris kopš 2001. gada, tomēr laulības ostā līdz šim nav iestūrējuši.

Tags

Anna Kurņikova Enrike Iglesiass
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form