Skandāls Baltajā namā: bijusī 'Playboy' modele detalizēti izklāsta dēku ar Trampu
Foto: AFP/Scanpix/AP/LETA

Skaļā skandālā ierauts ASV prezidents Donalds Tramps – bijusī žurnāla "Playboy" modele Karena Makdugala intervijā ceturtdien pastāstīja par pirms vairāk nekā desmit gadiem it kā notikušu dēku desmit mēnešu garumā ar Trampu, kā arī publiski atvainojās viņa sievai Melānijai.

"Ko citu var pateikt, kā vien to, ka man ir ļoti žēl," Makdugala sacīja intervijā, kas tika pārraidīta ceturtdienas vakarā CNN. "Man ir ļoti žēl. Es negribētu, ka man to nodara," viņa piebilda.

Makdugalas pirmie komentāri televīzijā par 2006. un 2007. gadā notikušo dēku izskan pāris dienas pēc tam, kad viņa vērsās tiesā pret izdevniecību "American Media", kam pieder tabloīds "National Enquirer", lai tiktu anulēta vienošanās par tiesībām uz viņas stāstu, ko viņa pārdeva pirms 2016. gadā notikušajām ASV prezidenta vēlēšanām.

Tramps ir noliedzis, ka viņam būtu bijusi dēka ar Makdugalu, kā arī vēl viena dēka ar pornozvaigzni Stefāniju Klifordi, kas zināma kā Stormija Danielsa. Arī viņa cenšas panākt, lai tiktu anulēts viņas pirms vēlēšanām parakstīts konfidencialitātes līgums.

Makdugala uzsvēra, ka nevēlas nopelnīt naudu no savas dēkas ar Trampu. Dēka sākusies, kad viņa satika Trampu "Playboy" savrupmājā Losandželosā gadu pēc Trampa laulībām ar Melāniju.

"Es gribu atgūt savas tiesības [uz stāstu], pierādīt, ka līgums ir nelikumīgs, ka es tiku piekrāpta, un atgriezties pie savām darīšanām. Punkts," viņa paziņoja.

Viņa arī atklāja, ka attiecības ar Trampu bijušas labprātīgas un mīlestības pilnas, un viņi tikušies "vismaz piecas reizes mēnesī".

Skandāls Baltajā namā: bijusī 'Playboy' modele detalizēti izklāsta dēku ar Trampu
Foto: Vida Press

Sekss starp abiem esot bijis jau pirmajā randiņā. Tiesa, sieviete intervijā arī atklājusi, ka Tramps pēc iesaistīšanās intīmās attiecībās ar viņu pirmo reizi esot piedāvājis viņai naudu. "Es īsti nezināju, kā to uztvert," sacījusi Makdugala, piebilstot, ka tas viņu ļoti apbēdinājis. Viņa, braucot mājās, lējusi gaužas asaras par vīrieša rīcību.

Trampa mīļākā arī viesojusies viņa apartamentos Trampa tornī Ņujorkā. Īpaši neērti Makdugala jutusies, kad biznesmenis viņai izrādījis savas sievas Melānijas istabu. Karenu pārņēmusi vainas izjūta. "Es nespēju sagaidīt, kad tikšu no turienes ārā," sacījusi sieviete.

Makdugala arī pavēstīja, ka Tramps viņu iepazīstināja ar saviem vecākajiem bērniem un salīdzinājis viņu ar savu meitu Ivanku.

"Viņš sacīja, ka esmu skaista tāpat kā viņa," sacīja Makdugala. "Daudz salīdzināšanas nebija, bet nedaudz bija. Es daudz dzirdēju par viņu," piebilda Makdugala.

Atgādinām, ka slovēņu izcelsmes bijusī modele Melānija Knausa ar miljardieri Trampu iepazinās 1998. gadā, un 2005. gadā abi mija gredzenus.

Tags

Donalds Tramps Melānija Trampa
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form