Dažādos pašmāju šovos iepazītā Magone Šutoviene (agrāk – Magone Burka), kura ir ceturtā bērna gaidībās, jau drīz teiks ardievas Kurzemei un kopā ar ģimeni pārcelsies uz savu jauniegādāto mājokli Gulbenes pusē. Pirms aizbraukšanas viņa devās atvadīties no mammas, un abu sieviešu saruna izvērtās attiecību skaidrošanā.

Abu sieviešu satikšanās kanāla "STV Pirmā!" veidotā šova "Slavenības. Bez filtra" pirmdienas vakara sērijā izvērtās pavisam citāda, nekā Magone bija cerējusi. Māte pat atvadu brīdī neslēpa rūgtumu un meitas vīram veltīja nepatīkamus apvainojumus, kamēr Magones bijušo partneri Venti Vītolu slavēja un aizstāvēja.

Kā aizkadrā skaidroja Magone, Ventis viņas mammu apvārdojis un dažādi viņai pielabinājies, lai iegūtu labvēlību. Mātes attieksme šokēja Magoni, kura pauda neizpratni par to, kā pašas māte spēj aizstāvēt pāridarītāju un nopelt savu bērnu un viņa izvēles.

Magones māte stingri apgalvoja, ka Ventis stāstot tikai patiesību. Tāpat arī viņa meitas vīru, lietuvieti Žanu nekautrējās nodēvēt par ne pārāk gudru un prātoja, ka viņš nemaz nestrādājot, bet tikai dēlu uz rokām nēsājot, kā arī pauda neapmierinātību ar to, ka meita gaidībās piedalās šovā.

Jau vēstīts, ka Magone 2017. gada oktobrī Anglijā apprecējās ar lietuvieti Žanu Šutovu. Pērn rudenī piedzima abu kopīgais dēls Fēnikss.

Fēnikss ir Magones trešais dēls. Atgādinām, ka viņai no iepriekšējām attiecībām ir divi dēli. Ar pirmdzimtā Roberta tēti attiecības pajuka. Savukārt otrais dēls Raimonds Saulgaitis tika ieņemts šovā "Saimnieks meklē sievu".

Arī ar Raimonda tēvu, guļbūvju celtnieku Venti Vītolu saskanīgu savienību Magonei neizdevās nodibināt, un abu attiecības izvērtās par publisku netīrās veļas mazgāšanu, kas vilkās vairāku gadu garumā.

Tiesiskā ceļā ieguvusi atsevišķu aizgādību pār savu un Venta dēlu Raimondu Saulgaiti, Magone pirms dažiem gadiem pameta Latviju un pārcēlās uz Angliju, un tur viņa sastapa savu jauno mīlestību vārdā Žans. Arī Magones vīram no iepriekšējām attiecībām ir divi dēli.

Tags

Magone Burka

Comment Form