Žurkas, būvgruži un trokšņi: kaimiņi nedod mieru Bekhemu ģimenei
Foto: AFP/Scanpix

Turpinās kņada ap Bekhemu pāra Rietumlondonas grezno dzīvojamo mitekli. Nesen noslēgušies bēdīgi slavenie remontdarbi, kas kaimiņu dzīvi bija pārvērtuši ellē. Tagad, šķiet, situsi atmaksas stunda.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Šī gada sākumā ārvalstu mediji vēstīja, ka greznajā Rietumlondonas savrupnamā, kuru Viktorija un Deivids Bekhemi iegādājās 2013. gadā, ilgu laiku norisinājās remonts. Kaimiņi par to nebija priecīgi.

Elitārā rajona iedzīvotāji, kuru vidū ir ietekmīgi politiķi, diplomāti, bagātnieki un citi svarīgi ļaudis, medijiem sūdzējās, ka ieilgušo remontdarbu dēļ tuvējo apkārtni apsēdušas žurkas un peles. Iedzīvotājiem nācās samierināties ar putekļiem, būvgružiem, nemitīgiem trokšņiem un mieru traucējošiem renovācijas darbiem.

Izdevums "The Daily Mail" šonedēļ ziņo, ka remontdarbi nesen noslēgušies. Aptuveni 31,5 miljonus britu mārciņu vērtā nama pārveidošanā Bekhemu ģimene esot ieguldījusi 8 miljonus britu mārciņu.

Žurkas, būvgruži un trokšņi: kaimiņi nedod mieru Bekhemu ģimenei
Foto: Vida Press

Renovācijas darbu laikā trīsstāvu namā izbūvēts vīna pagrabs, sporta zāle, milzīga garderobe, vairākas guļamistabas, vannasistabas un pat slepena eja, pa kuru nokļūt sētas namiņā.

Žurkas, būvgruži un trokšņi: kaimiņi nedod mieru Bekhemu ģimenei
Foto: Vida Press

Tiesa, tagad, kad remonts beidzies un ģimene beidzot var ievākties jaunajā miteklī, mieru un klusumu satricinājuši nokaitinātie kaimiņi. Tiek vēstīts, ka septiņos tuvumā esošajos namos sākušies vērienīgi renovācijas darbi, kas varētu ilgt aptuveni trīs gadus.

Tas nozīmē tikai vienu – tagad Bekhemiem nāksies paciest to, ar ko ilgu laiku nācās samierināties viņu kaimiņiem. "The Daily Mail" vēsta, ka agrāk tik klusais un mierīgais dzīvojamais rajons esot pārvērties būvlaukumā, kurā valda nemitīga kņada un trokšņi. Arī grauzēji esot atgriezušies.

Daži vietējie iedzīvotāji pastāstījuši, ka dzīve šajā rajonā esot kļuvusi neizturama – tiklīdz savests kārtībā Bekhemu nams un viss pamazām nostājies agrākajās sliedēs, citi kaimiņi parūpējušies par to, lai nebūtu miera.

Jāatzīmē, ka vietējiem iedzīvotājiem nav pa prātam arī slavenā pārīša fani un paparaci, kas nemitīgi spieto elitārajā dzīvojamajā rajonā. Zinātāji stāstījuši, ka Bekhemi ieguldījuši vismaz miljons britu mārciņu, lai nams būtu drošs un pasargāts no svešiniekiem.

Tags

Deivids Bekhems Viktorija Bekhema
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Lasi vēl
 

Comment Form