Fanus pārsteidz Renāra Kaupera piereģistrēšanās 'Instagram'
Foto: LETA

Otrdienas rīts ar visnotaļ priecīgiem jaunumiem iesākās visiem grupas "Prāta vētra" faniem – muzikālās apvienības solists Renārs Kaupers beidzot piereģistrējies sociālajā tīklā "Instagram".

Mūziķis foto un video kopīgošanas platformā piereģistrējies ar vārdu "driznaks007". Vēsts par to izplatīta arī grupas oficiālajā "Instagram" profilā.

Pirmajā dienā instagramā Kaupers publicējis selfiju. Tāpat arī viņš padalījies ar vairākiem īsajiem video stāstiņiem, kas izdzēšas pēc 24 stundām.

Videoklipos viņš iemūžinājis savus grupas biedrus Māri Mihelsonu, Jāni Jubaltu un Kasparu Rogu. Kungi jokojuši par to, vai tiešām Renārs pievienojies sociālajam tīklam. Jāatzīmē, ka visi trīs Kaupera kolēģi visai aktīvi jau rosās instagramā.

Aptuveni sešās stundās Kauperam izdevies sapulcināt vairāk nekā trīs tūkstošus sekotāju.

Vēsts, ka viņš pievienojies "Instagram" komūnai, izpelnījusies plašu ievērību. Arī radio "Pieci.lv" otrdien šie jaunumi tika apspriesti, liekot ētera personībām prātot par to, vai Renārs tiešām turpmāk dokumentēs savas gaitas, vai arī tas ir kāds reklāmas triks.

View this post on Instagram

Laba kamera, laba bilde. Patiešām, kāpec ne,- lai iet kā pirmā! Labrīt visiem!!🙌 they say @brainstormofficial this could be a pretty good first picture for driznaks007. Why not, indeed! Good morning insta world!!

A post shared by driznaks (@driznaks007) on Nov 12, 2019 at 12:51am PST

View this post on Instagram

A post shared by BrainStorm / Prāta Vētra (@brainstormofficial) on Nov 11, 2019 at 11:32pm PST

Tags

Prāta vētra Renārs Kaupers

Comment Form