Mana dziesma
Foto: Publicitātes foto

Svētdienas, 30. augusta, vakarā LTV startējis lielais rudens šovs Mana dziesma. Pirmajā spēlē, kuras tēma bija Deviņdesmito gadu fenomens mūzikā, savas attiecības spēles laukumā noskaidroja dažādu LTV raidījumu vadītāji.

Dagmāras Legantes komandā bija LTV ziņu moderatore Sandra Zviedre, Rīta panorāmas vadītāja Linda Krūmiņa un raidījuma 4.studija vadītāja Inese Vaikule. Dāmām pretī stājās trīs kungi - LTV sporta ziņu cilvēks Reinis Ošenieks, laika ziņu vīrs Toms Bricis un prāta spēles Gudrs, vēl gudrāks vadītājs Valters Frīdenbergs.

Kopumā visas sezonas garumā šovā piedalīsies sešdesmit dažādi dalībnieki, un katrai spēlei būs sava konkrēta muzikāla tēma, piemēram Rīta dziesmas, Spilvenā raudamās dziesmas, Spēka dziesmas vai Lipīgās dziesmas.

Kā uzsver šova veidotāji, spēles galvenais uzdevums nav noskaidrot, kurš ir erudītākais mūzikas jomā Latvijā. Tās mērķis ir likt visiem kopā pasmaidīt, pasmieties un pavadīt svētdienas vakaru pozitīvā gaisotnē, skanot Latvijā radītai mūzikai.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form