TV ekrānos atgriežas skolēnu erudīcijas spēle 'Gudrs, vēl gudrāks'
Foto: Publicitātes foto

Latvijas Televīzijas (LTV) oriģinālraidījums "Gudrs, vēl gudrāks" šogad uzsāk savu 10. sezonu, ko 7. oktobrī LTV1 pulksten 18.50 atklās 6. klašu pirmais pusfināls. Raidījuma vadītāju lomās – Kaspars Ozoliņš un Toms Grēviņš.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Šis būs "Gudrs, vēl gudrāks" 285. raidījums, kuru nemainīgi vadīs Kaspars Ozoliņš un Toms Grēviņš, kas 2018. gadā nomainīja Valteru Frīdenbergu. 2556 dalībnieki Zaķusalas studijā kopā atbildējuši uz teju 10 000 jautājumiem, bet uzticamie LTV skatītāji pie ekrāniem piektdienas vakaros pavadījuši 18 460 minūtes.

Raidījuma redaktore un režisore Ina Kronberga: "Raidījums "Gudrs, vēl gudrāks" ir kļuvis par uzticamu sabiedroto, draugu un zināšanu krātuvi. Pirmo sezonu uzsākām ar saukli "gudram būt ir stilīgi" – tas palīdzēja un motivēja skolēnus ne vien nostāties televīziju kameru priekšā, bet arī parādīt to, cik liels spēks ir zinībām. "Gudrīši" kļuva par klases zvaigznēm, ļāva izsliet muguras un doties uz nosprausto mērķi."

Sezonu gaitā raidījums mainījis izteiksmes līdzekļus, formas, studijas uzbūvi, bet spēles pamats un noteikumi saglabājušies konstanti. Kā atzīst Kronberga, desmitā sezona būs drosmīgāka. "Nebaidīsimies ieskatīties acīs bailēm, uztraukumam, skumjām un priekam gan pie spēles pultīm, gan aizkadrā. Ļausim dalībniekiem pašiem vairāk stāstīt savu stāstu. Un sazināsimies arī ar tiem, kuri pie pultīm bija pirms vairākām sezonām, uzzinot, kas viņi ir tagad un kāds ir viņu "Gudrs, vēl gudrāks" stāsts."

Vienlaikus arī raidījuma vadītājs Kaspars Ozoliņš norāda, ka pārsteigumi ir katru sezonu, bet šosezon solās būt īpaši daudz un no visām pusēm. "Gan ar radošo komandu esam parūpējušies par jaunām vēsmām, jaunumiem "manā istabā", kur sarunājos ar jauniešiem, gan arī dalībnieki tiks aicināti gādāt pārsteigumus mums ar Tomu un skatītājiem."

Raidījuma vadītājs Toms Grēviņš pauž: "Spēle "Gudrs, vēl gudrāks" ir kļuvusi par svarīgu tradīciju, ar kuras palīdzību noskaidrojam Latvijas skolēnu patiesās zināšanas – joprojām nemāku atbildēt, vai lielāks prieks par spēli ir dalībniekiem un viņu vienaudžiem vai arī vecāka gada gājuma skatītājiem, kuriem spēlē dod lielisku iespēju pārliecināties par savām zināšanām. "Gudrinieku" komandā nonācu varētu pat teikt netīšām, taču nu jau savu ikdienu bez spēles nevaru iedomāties."

Svētku sezonā kā pirmie pie pultīm stāsies 6. klašu pirmie divpadsmit dalībnieki: Alise Fabrina (Rīgas Juglas vidusskola), Annija Valtere (Jūrmalas Aspazijas pamatskola), Emīls Mārtinsons (Siguldas 1. pamatskola), Enija Volkopa (Babītes vidusskola), Jēkabs Mālnieks (Druvas vidusskola), Kristofers Ansis Pāvils (Priekules vidusskola), Matīss Ušpelis (Rēzeknes sākumskola), Patrīcija Madžule (Madonas pilsētas vidusskola), Tomass Gustavs Celenbergs (Valmieras Viestura vidusskola), Terēze Marija Miltiņa (J. Čakstes Liepājas 10. vidusskola), Elīna Egle (Alūksnes pilsētas sākumskola). Muzikāls sveiciens visai "Gudrs, vēl gudrāks" dalībnieku un skatītāju saimei no dziedātājas Būū.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

LTV Toms Grēviņš
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Lasi vēl
 

Comment Form