Trīs nāves. Dokumentālā seriālā atklāj 'Radīti skatuvei' 'lāstu' 

Kinolente.lv

Kinolente.lv

Mūzikālais komēdijdrāmas seriāls "Radīti skatuvei" ("Glee") strauji kļuva par popkultūras fenomenu visā pasaulē, desmitiem seriāla aktieru padarot par starptautiskām superzvaigznēm. Lai arī seriāls tika veidots, veicinot vienlīdzību, attiecības tā kolektīva iekšienē kļuva aizvien saspīlētākas un aktieru dzīves – aizvien traģiskāku notikumu pilnas. Nebeidzami skandāli, preses izplatītas baumas un postoši notikumi skāra uzlecošās seriāla zvaigznes. Tagad jauna "discovery+" dokumentālā filma "Slavas cena" vairākās sērijās atklās skarbo patiesību, kas slēpjas aiz seriāla pozitīvās ārienes, izmantojot ekskluzīvas intervijas ar cilvēkiem, kuri dienu no dienas pavadīja kopā ar dziedošajām zvaigznēm un sniedz patiesu ieskatu tajā, kas notika "Radīti skatuvei" filmēšanas laukumā un ārpus tā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Radīti skatuvei" tika veidots ar mērķi lauzt diskriminējošas normas un radīt plašākas diskusijas sabiedrībā par rasi, invaliditāti un seksuālo orientāciju. Katra muzikālā seriāla epizode rezultējās pozitīvās emocijās un pārdomās visā pasaulē. Tomēr par spīti visam, seriālu sāka vajāt dažādas nebūšanas, bet izbēgt to Holivudas ēnas pusēm un sociālo mediju ietekmes izrādījās neiespējami.

Dokumentālajā filmā "Slavas cena" seriāla "Radīti skatuvei" aktieru radinieki un draugi, filmēšanas komanda un dekoratori, frizieri, stilisti un publicisti, kā arī žurnālisti unikālās intervijās sniedz visaptverošu ieskatu slavenību dzīvēs un tajā, kas notika aiz slēgtām durvīm un līdz šim sabiedrībai netika atklāts.

Pāragri mūžībā aizsauktā aktiera Korija Montīta tuvinieki intervijās atklāj aktiera slavas straujo kāpumu un tās ēnas puses. Nespējot ar tām tikt galā, aktieris mira vien 31 gadu vecumā no narkotiku pārdozēšanas. Komanda, kas ik dienas strādāja "Radīti skatuvei" filmēšanas laukumā kopā ar Marku Sallingu, sniedz ieskatu ikdienas attiecībās ar aktieri un dalās pārdomās par satraucošajām apsūdzībām bērnu pornogrāfijas lietā, kas noveda pie viņa pašnāvības 35 gadu vecumā. Aktrises Najas Riveras tēvs stāsta par meitas spožo karjeras izaugsmi un dzīvi, kas pēkšņi aprāvās, sievietei noslēpumainos apstākļos noslīkstot ezerā vien 33 gadu vecumā.

Dokumentālā filma "Slavas cena" veidota, lai iemūžinātu popkultūras fenomena "Radīti skatuvei" neatsveramo ietekmi uz mūsdienu popkultūru, atklājot tā aizkulises un intensīvo spiedienu, kuram tika pakļauti aktieri, viņu ģimenes un personīgā dzīve. Skatītājiem tiek piedāvāta iespēja jaunā gaismā skatīt nozīmīgākās traģēdijas, kas skāra vairākas zvaigznes un viņu komandas, iepazīties ar faktiem un jauniem atklājumiem par seriālu, kas pasaulē tika uzskatīts par vienu no izcilākajiem.

Tags

#Kino
Raksta titulbilde: Publicitātes attēli
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form