Foto: Publicitātes foto

Koncertzālē "Palladium" šī gada 6. decembrī uzstāsies modernās elektroniskās deju mūzikas spīdekļi 6arelyhuman, kas savu slavas ceļu uzsāka ar debijas singlu "Hands Up" sociālajā medijā "TikTok" un straumēšanas platformās.

6arelyhuman sevi uzskata par dzimumneitrālu personu, un cilvēki tiek aicināti šajā gadījumā lietot vietniekvārdu "viņi".

Kā norāda koncerta rīkotāji, 6arelyhuman tiek uzskatīti par nākotnes elektroniskās deju mūzikas ceļa rādītājiem un paši sevi atļauj dēvēt arī par "mīlīgākajiem citplanētiešiem klubā" (Cutest alien in the club). 6arelyhuman līderi, īstajā vārdā Tobijs Ārons Hamiltons, 16. jūlijā svinēs savu divdesmit trešo dzimšanas dienu, kaut mākslinieku vecums varētu būt arī nenosakāms, ņemot vērā viņu populārās mūzikas izpausmēs pieņemto noslēpumaino un androgīno tēlu. 6Arelyhuman sevī iemieso japāņu pagājušā gadsimta animācijas, uz elektroniku pārgājušo par "emo" dēvēto dumpinieku un virtuālās supergrupas "Gorillaz" grafisko estētiku.

Iedvesmojoties no gadsimta pirmās desmitgades popa ikonām Kesha, Skrillex un Lady Gaga, 6arelyhuman sper vismaz veselu tūkstoti soļu tālāk atbilstoši sava laika tempam un apkārt valdošajām elektroniskās mūzikas noskaņām ar bagātīgu "autotune" lietojumu. Sadarbībā ar domubiedriem Pixel Hood, Asteria un Proz viņi rada šim mirklim inovatīvu mūziku, kam jau tagad tiek prognozēts nākotnes deju mūzikas status. Viņus dēvē par "Scenecore revival wave" žanra pionieriem, bet viņi paši savai mūzikai devuši jaunu žanra apzīmējumu "sassyscene" – "Sassy Scene" ir arī 2023. gadā iznākušā pilnmetrāžas albuma nosaukums, bet kopš 2021. gada iznākuši daudzi singli ar nerātni intrigējošiem nosaukumiem – "Pretty lil bitch", "Luv my drugz", "Death city", "don’t touch my hair", "Barbye Whore", "ur my heroin" u.c. Jau debijas singls "Hands Up!" (tas nav disko ēras grupas "Ottawan" tāda paša nosaukuma hita kavers) sašūpoja "Tik-Tok", bet drīz vien ieguva 100 miljonus klausījumu mūzikas straumēšanas servisā "Spotify" un iekļuva "Billboard Dance & Electronic" topā. 2024. gadā "6arelyhuman" nokļuva arī uz "Billboard Magazine" digitālā izdevuma vāka.

Biļetes uz koncertu tirdzniecībā būs no 6. jūnija pulksten 10 "Biļešu servisa" tīklā. FBI un "Positivus" koncertu kluba biedri biļetes varēs iegādāties iepriekšpārdošanā jau no 4. jūnija pulksten 10, izmantojot kodu, kas tiks izsūtīts reģistrētajiem lietotājiem.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!