Foto: Publicitātes attēli

Gatavojoties grupas "Framest" Ziemassvētku koncertu tūrei un ierakstot jauno albumu, šoreiz sava maģīša saturu atklāja grupas tenors Mikus Abaroniņš, kurš ir arī grupas humora ass.

Savukārt festivāla "Eiropas Ziemassvētki" ietvaros skanēs koncerts "Svētki ledus pilī", kurā vokālā grupa "Framest" izpildīs populāras Raimonda Paula dziesmas un Ziemassvētku melodijas.

George Michael 'You Have Been Loved'

Džordžs Maikls (George Michael) vienmēr ir bijis viens no maniem mīļākajiem dziedātājiem un šis izpildījums no viņa unplugged koncerta mani īpaši uzrunā. Pirms pāris gadiem radās iespēja arī apmeklēt šīs leģendas koncertu dzīvajā izpildījumā, tāpēc šis ieraksts man ir īpašu tuvs.

Esperanza Spalding 'I Can't Help It'

Ar šīs jaunkundzes mūziku iepazinos pirms pāris gadiem, kad tā sāka kļūt aktuāla manu draugu vidū. Šī dziesma ir no viņas pēdējā studijas albuma "Radio Music Society". Dziesmas oriģinālizpildījums pieder Maiklam Džeksonam (Michael Jackson), mūzikas autors Stīvijs Vonders (Stevie Wonder).

Azealia Banks 'Liquorice'

Pēdējā laikā aizvien vairāk sāku pētīt dažādus mūzikas žanrus un šī māksliniece man ir iepatikusies ar visai neparasto skanējumu!

Иван Дорн 'Так сильно'

Jaunā mākslinieka mūziku iepazinu vasarā, kad dzirdēju viņu uzstājamies uz "Jaunā Viļņa" skatuves. Uzreiz pamanīju, ka mākslinieks uzstājas dzīvajā izpildījumā - atšķirībā no pārējiem koncerta dalībniekiem. Radās jautājums, kas tas ir un ko viņš izpilda? Izrādās, Ivanam Dornam ir ļoti interesants un daudzveidīgs albums – albums, kas augstu novērtēts Krievijas mūzikas tirgū.

Luciano Pavarotti 'Che Gelida Manina' (opera 'La Boheme')

Mana lielākā dzīves daļa ir aizvadīta, studējot akadēmiskās mūzikas zinības. Vidusskolas beigās es absolūti iemīlēju komponistu Džākomo Pučīni un manu mīļāko tenoru – Lučāno Pavaroti.

Šī ārija komentārus neprasa.

Dirty Loops 'Rolling In The Deep'

Šie zēni ir vienkārši izcili. Tādus aranžējumus spēj veidot tikai viņi paši.

No viņiem var klausīties jebko. Ceru kādreiz ieraudzīt - vai viņu spējas dzīvajā arī ir tik pat lieliskas?

Jamie Cullum 'Mind Trick'

Viens no maniem mīļākajiem izpildītājiem. Sekoju līdzi talantīgā pianista/dziedātāja gaitām jau pāris gadus. Biju Parīzē uz viņa koncertu un varu teikt, ka dzīvajā Džeimijs Kallums ir pat vēl labāks kā ierakstos. Rekomendēju.

Intars Busulis 'Ti Veter'

Visu cieņu pašmāju kolēģiem. Šis tiešām bija ļoti labs, emocionāls sniegums.

Jose James 'Desire'

Nesen iepazinu šo džeza dziedātāju un jau jūtu, ka nākotnē viņa koncerts būs apmeklēšanas vērts.

Louis Armstrong & Ella Fitzgerald 'Cheek to Cheek'

Pie šī dueta komentāri ir lieki - vienkārši lieliski!

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!