Foto: Publicitātes foto

Viena no šī brīža spožākajām, talantīgākajām un populārākajām britu popmūziķēm pasaulē Elija Goldinga šovasar uzstāsies "Positivus" festivālā, informē festivāla rīkotāji. Nupat māksliniece saņēma prestižo mūzikas balvu "Brit Awards" nominācijā "Gada dziedātāja".

Elijas Goldingas uzstāšanās ir viens no šī gada gaidītākajiem notikumiem "Positivus" festivālā. Elija Goldinga šobrīd ir viena no pieprasītākajām māksliniecēm koncertos un festivālos visā Eiropā.

Viņa dziedājusi prinča Viljama un Keitas Midltones kāzās Bakingemas pilī, Nobela Miera prēmijas pasniegšanas ceremonijā Oslo un Ziemassvētku egles iedegšanas ballē Baltajā namā Vašingtonā.

Elijas Goldingas albums "Halycon Days" ilgu laiku noturējies Apvienotās Karalistes topa pirmajā vietā, kā arī pasaules topu augšgalā. Tajā iekļauti tādi hīti kā "Burn", "Anything Could Happen", "Explosions", kā arī Kalvina Harisa (Calvin Harris) un Ellijas kopprojekts - dziesma "I Need Your Love".

Pirms gada Elija kopā ar slaveno amerikāņu dub-step zvaigzni "Skrillex" radīja vairākus skaņdarbus, to starpā dziesmu "Bittersweet" no vampīrfilmas "Twilight" pēdējās daļas "The Twilight Saga: Breaking Dawn" skaņu celiņa. Elijas dziesma "Mirror" ir izmantota arī kulta filmas "The Hunger Games" skaņu celiņā.

Jau ziņots, ka "Positivus" festivālā šogad uzstāsies "Kraftwerk", "The Kooks", "Bastille", Laura Mvula, "Daughter", "of Montreal", "The 1975", "Birth Of Joy" un "Kid Karate".

Festivāla trīs dienu biļete bez teltsvietas maksā 57 eiro un ar teltsvietu 63 eiro. Biļetes nopērkamas "positivusfestival.com", "Biļešu serviss" kasēs un "Nordea" bankomātos.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!