Foto: LETA
Sestdien, 17. maijā, "Arēnā Rīga" turnejas "Back to Front" ietvaros uzstājās izcilais britu mūziķis Pīters Geibriels. Koncerts ilga vairāk nekā divas stundas un aptvēra Geibriela karjeras izcilākās dziesmas, iekļaujot arī albumu "So" pilnā apmērā. Mūziķim uz skatuves pievienojās šī ieraksta pirmās koncerttūres oriģinālsastāvs.

"Mēs pasniedzam koncertu trīs daļās - gluži kā maltīti. Starteris būs vairāk akustisks, valdot līdzīgai gaisotnei kā mēģinājumos. Pēc tam pievērsīsimies pamatēdienam, kas ir elektronisks materiāls. Ja jūs šo "pārdzīvosiet", tad saņemsiet saldo ēdienu ar albumu "So" pilnā apmērā, tieši tādā kārtībā, kā tas sākotnēji bija iecerēts," jau pirms koncerttūres sākuma paziņoja Pīters Geibriels.

Respektablais ASV izdevums "Time" Pīteru Geibrielu nodēvējis par vienu no 100 ietekmīgākajiem cilvēkiem pasaulē. Savas fenomenālās karjeras laikā Pīters Geibriels ieguvis neskaitāmas mūzikas industrijas atzinības, tostarp trīs "Brit Awards", sešas "Grammy" un trīspadsmit "MTV Video Music Awards" balvas. Šogad mūziķis tika uzņemts Rokenrola slavas zālē.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!