Foto: Publicitātes foto
Piektdien, 18. jūlijā, sāksies viens no šīs vasaras grandiozākajiem muzikālajiem notikumiem - festivāls "Positivus", kurā uz četrām skatuvēm kāps vairāk nekā 60 mākslinieki un muzikālās apvienības no dažādām valstīm.

Līdz pat festivāla pirmajai dienai portāls "Delfi" lasītājus iepazīstinās tuvāk ar galveno - "Nordea" un "Lattelecom" - skatuvju māksliniekiem, kā arī sniegs muzikālu ieskatu viņu daiļradē.

Šoreiz - regulārs festivālu "Positivus" viesis - britu mūziķis King Charles, kurš šogad festivālā uzstāsies uz "Nordea" skatuves.

2012.gadā iznāca King Charles debijas albums "LoveBlood". Latvijā mūziķis koncertējis gan "Positivus" festivālā, gan "Palladium" koncertzālē, gan "Piena" festivālā.

Viņa uzstāšanās vienmēr iedvesmo un ar savu sirsnību saviļņo skatītājus. Šovasar dzirdēsim jaunas dziesmas no King Charles topošā albuma.

Mūziķis savulaik ir devies koncertturnejās kopā ar Lauru Mārlingu (Laura Marling), pērnā gada festivāla viesiem "Noah and the Whale", kā arī "Mumford and Sons", ar kuriem kopā ierakstīts liriskais singls "The Brightest Lights".

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!