Foto: F64

Šajā nedēļas nogalē - 25. un 26. jūlijā - Ķekavas novada Klaņģu kalnā jau otro gadu norisināsies alternatīvās mūzikas festivāls "Klang", kurā spēlēs grupas "Pienvedēja Piedzīvojumi", "Oranžās Brīvdienas", "Evestus", "Frailty", "PND", "Elkupe", "Enhet", "Rūsa", "All Day Long", "Dominanz" un citas.

"Klang" – jaundzimušais rokfestivāls, kas aizgājušajā gadā uz divām skatuvēm pulcēja zināmākos pašmāju alternatīvās un smagās mūzikas vārdus, šogad notiek 25. - 26. jūlijā, Ķekavas novada "Klaņģu" kalnā. Šogad pasākuma rīkotāji festivālu izvērtuši mazliet starptautiskāku, divās dienās uz divām skatuvēm spēlēs pašmāju grupas un viesi no Norvēģijas, Igaunijas, Polijas un Krievijas.

Piektdien, 25. jūlijā, ieeja festivālā no plkst. 15, pirmā grupa startē 18.

Pirmās dienas grupu sarakstā: "Oranžās Brīvdienas" , "Enhet" , "Frailty" , "Rise To The Bait" , "Traumatized" un citas.

Savdabīga piedeva piektdienas programmā – pašmāju grupas "Relicseed", kas nesen atgriezusies no koncerttūres ASV, jaunākā videoklipa prezentācija.

No ārzemju viesiem – atraktīvā Igaunijas industrial rock grupa "Evestus" un vakara notikums būs grupas "Pienvedēja Piedzīvojumi" vienīgais vasaras koncerts šogad.

Sestdien, 26. jūlijā, koncertēšanu plkst. 13.00 sāk grupa "All Day Long" , grupu sarakstā arī "Bloody Heels" , "Rīta Stienis" , "Deodium", "Rūsa" , "PND" , "Darrva" un citas.

No ārzemniekiem - Polijas doom metālisti "Lacrima" , simfo black metal grupa no Krievijas "Arcanorum Astrum" , zināmākā igauņu thrash metal grupa "Cantilena" un smagsvari no Norvēģijas – "Dominanz" , kuri šajā pasākumā atskaņos dziesmas no jaunā albuma.

Ballīti nakts garumā spēlēs Dj Gustavs Terzens.

Biļetes uz festivālu nopērkamas "Ticketshop" tīklā.

Foto no pērnā gada festivāla:

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!