2015. gada 6.aprīlī "Arēnā Rīga" uzstāsies leģandārais britu mūziķis Robijs Viljamss, vēsta koncerta organizatori "FBI".

Organizatori sola, ka jaunās koncertturnejas "Let Me Entertain You" koncerti aptvers dziedātāja karjeras labākās dziesmas un tas nozīmē, ka Rīgas koncerta apmeklētājus sagaida Robija Viljamsa skaļāko hitu izlase, sākot no klasiskā "Let Me Entertain You" līdz pat satriecošajam "Angels".

Turneja tiks uzsākta nākamā gada martā Madridē, un Robijs Viljamss ieplānojis šīs turnejas laikā apmeklēt arī valstis, kurās līdz šim nav uzstājies. Mūziķis jauno turneju izziņojis ar vārdiem: "Elle ir prom, un debesis ir klāt. Nākamgad es dodos jaunā turnejā!".

Katra Viljamsa turneja iezīmē pārmaiņas, mūziķim parādoties jaunā ampluā, un garantēti sagādā klātesošajiem satriecošu muzikālu piedzīvojumu.

Britu laikraksts "The Guardian" par Robija koncertiem raksta: "Ja kāds uz skatuves spēj sagādāt vēl vairāk jautrības par Robiju, mēs gribētu to redzēt. Bet pagaidām - viņš ir Karalis!".

2013. gada vasarā Robijs Viljamss uzstājās Tallinas Dziesmu svētku estrādē un viņa koncertu apmeklēja vairāk nekā 63 000 skatītāju:

Savukārt jaunās "Let Me Entertain You" koncertturnejas ietvaros Robijs neuzstāsies Tallinā, tāpēc sagaidāms arī nozīmīgs pieprasījums no mūzikas cienītājiem Igaunijā.

Robijs Viljamss ir komerciāli veiksmīgākais solo mākslinieks Lielbritānijas vēsturē.

Biļetes uz koncertu tiks laistas pārdošanā nākampiektdien, 7. novembrī, plkst. 10 "Ticketpro" tīklā.

Biļešu cenas būs sākot no 69 eiro.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!