Fоtо: Publicitātes foto

Jau otro gadu pēc kārtas biedrība "HI" par godu pavasara atnākšanai piedāvā "Pavasara koncertu". Pagājušogad skatītāju sirdis vēsajā aprīļa vakarā sildīja "Gaujarta" un "Bērnības milicijas" mūzika, tad šoreiz klausītājus uz deju grīdu un līdzdziedāšanu aicinās grupas "Manta" un "Martas asinis", vēsta pasākuma organizatori.

Ansamblī "Manta", kurš tiecas nepiederēt ne pie viena konkrēta mūzikas novirziena, un kura daiļradē līdz ar to rodami dažādu noskaņu un stilu skaņdarbi, apvienojušies publikas jau iemīļoti mākslinieki - Edgars Šubrovskis ("Hospitāļu iela", "Gaujarts") un  Edgars Mākens ("Gaujarts"), kā arī Oskars Upenieks un Raitis Viļumovs ("Neprodukts", "Aarzemnieki"). 

Par labāko albumu alternatīvās mūzikas jomā 2014. gadā nupat saņēmuši gan Latvijas mūzikas ierakstu gada balvu "Zelta mikrofons", gan balvu no portāla "alternative.lv". 

Šobrīd mūziķi aktīvi koncertē un strādā pie videoklipa dziesmai "k13", kura izmantota Jāņa Ābeles īsfilmā "Augstāk par zemi", kā arī tikko kopā ar filosofiem Kamoliņu, Sauku, Zundi un Balodi izdevuši albumu "Buržuāziskās filosofijas marasms četrām balsīm ar ansambli", kura dziesmas starp citām skanēs arī 16. aprīļa koncertā,  

"Indie-dance" grupa "Martas asinis" pēdējos gados izpelnījusies deju ballīšu karaļu statusu, pastāvēšanas laikā izdevusi piecus albumus, no kuriem "Ceturtais" un "Sestais" tikuši izvirzīti Latvijas Mūzikas ierakstu Gada balvai "Zelta mikrofons" nominācijā attiecīgi par veikumu 2013. un 2014. gadā. 

Fоtо: Publicitātes foto

Grupas sastāvā spēlē Filips Derums ("Neviens nezin'", "Bērnības milicija"), Reinis Jakobsons ("Dun Dun") un Aigars Valdmanis ("Dun Dun", "Bērnības milicija"). Koncertā mākslinieka sola dziesmas no "Ceturtā", gan "Sestā" "Martas asiņu" albuma, gan arī, iespējams, kādu vēl līdz šim nedzirdētu skaņdarbu.

Pasākums notiks klubā "One One Riga", kādreizējās "9k1" telpās, Šarlotes ielā 18a, 16. aprīlī, plkst. 20:30. Biļetes iepriekšpārdošanā pieejamas internetā. Tuvojoties koncertam, biļešu cena paaugstināsies.

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !