Foto: DELFI
"LMT Summer Sound" festivāla apmeklētāju iecienītā "LMT Spotify ballīte" arī šogad priecēs festivāla dejot gribētājus, ziņo pasākuma organizatori.

"LMT Spotify ballīte" divu vakaru garumā, 10. un 11. jūlijā, gaidīs visus dejot gribētājus un tos, kuri vēlas kaut uz brīdi sajusties kā dīdžeji. Par "LMT Spotify ballītes" galveno DJ, kurš izklaidēs festivāla apmeklētājus divu vakaru garumā, ir izvēlēts Toms Grēviņš - oficiālais "Spotify" DJ Latvijā . Pagājušajā gadā tieši viņš "LMT Spotify ballīti" padarīja par vienu no centrālajiem festivāla deju notikumiem, stāsta festivāla organizatori.

Lai iesildītos festivālam, ir izveidota arī īpaša "LMT Spotify ballītes" plejliste, kurā jau tagad var noklausīties festivālā spēlējošo mūziķu daiļradi. http://bit.ly/1IILDZ7 .

Festivāls "LMT Summer" Sound norisināsies 10. - 11. jūlijā, Liepājā. Līdz ar iepriekšminētajiem mūziķiem, divu dienu garumā tajā uzstāsies "Nico&Vinz", "Apocalyptica", "Mumiy Troll", "Musiqq", "Piendvedēja Piedzīvojumi", "Astro'n'out" un DJ Rudd, Jānis Stībelis, Fēlikss Ķiģelis, "Bet Bet", "Aurora", "Laika Suns" un daudzi citi mākslinieki.

Savukārt sadarbībā ar "RedBull Thre3style" apmeklētājus sagaida lielākā deju telts Baltijā, kur 800 kvadrātmetros varēs baudīt elektronisko mūziku kopā ar DJ ESKEI83, DJ Flip, DJ Madfingaz, DJ Aspirīns un daudziem citiem.

Festivāla biļešu cenas: ieejas biļete - 28 eiro, ieejas biļete un telts vieta - EUR eiro, VIP biļete - 70 eiro, VIP biļete + autostāvvieta - 85 eiro. Festivāla biļetes var iegādāties visās Biļešu Serviss tirdzniecības vietās Latvijā un internetā.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!