Maija pēdējās dienās grupa "Astro'n'out" laiž klajā savu jaunāko radio singlu – dziesmu "Turies", portālu "Delfi" informē grupas menedžmenta pārstāvji.

"Astro'n'out šis ir bijis pozitīvu pārmaiņu gads, kurā pārdomātas personīgās vērtības. Dziesma "Turies" ir par laiku, kuru pavadām kopā ar saviem mīļajiem, un par to kā maināmies un pieaugam, esot attiecībās un audzinot bērnus," par dziesmu stāsta Māra.

Dziesmas tapšanā piedalījušies visi grupas dalībnieki (Māra Upmane – Holšteine, Juris Kalnišs, Mārtiņš Elerts, Mārtiņš Miļevskis, Toms Poišs, kā arī producents DJ Rudd), tomēr izšķirošu nozīmi dziesmas virzībai devuši Mārtiņa Elerta veidotie sintezatoru tembri un akordi. Vairāku mēnešu garumā grupa strādājusi pie kompozīcijas, kuru vēlējās radīt gaišu un iedvesmojošu.

Albumā "Lauvas" iesāktā sadarbība ar DJ Rudd producenta krēslā nu turpinās jau nākamajā pakāpē, arvien precīzāk jūtot grupas virzību un neļaujot palikt agrīno darbu citātos. "Turies" ieskandina "Astro'n'out" topošo albumu un vasaras koncertu sēriju.

Dziesma ierakstīta "Mute" Studijā, miksēja Rūdolfs Budze un Andis Ansons. Fona vokāli – Arnis Račinskis.

Tuvākie koncerti, kur būs iespēja dzirdēt "Astro'n'out" ir:

30.maijā Arēnā Rīga, Rīgā;
6.jūnijā Zilā karoga pacelšanas svētkos, Ventspilī;
19. jūnijā Briselē, Eiropas latviešu kultūras svētkos "Elks";
27.jūnijā Dikļu pils festivālā, Dikļos;
3.jūlijā Olimpiskajos svētkos, Valmierā;
23. jūlijā Daugavas koncertzālē, Rīgā;
1. augustā "Holi" fest, Rīgā;
8. augustā Ikšķiles pilsētas svētkos.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!