Foto: Publicitātes foto
Šī gada "LMT Summer Sound" festivāls tā apmeklētājus iepriecinās ne tikai ar dažādu ārzemju mūziķu uzstāšanos, bet arī ar plašu dienas programmu, vēsta tā rīkotāji. Pirmo reizi festivāla ietvaros norisināsies arī "Jūras svētku" pasākumi.

"LMT Summer Sound" festivālā uzstāsies norvēģu duets "Nico&Vinz", somu grupa "Apocalyptica", "Mumiy Troll", Eirovīzijas pārstāve no Latvijas Aminata, Markus Riva, grupas "Astro'n'out" kopā ar DJ Rudd, "Musiqq", "Pienvedēja Piedzīvojumi" un citi mākslinieki.

"Tomēr tas nav viss, "Jūras svētku" ietvaros tiks piedāvāta plaša dienas programma, kuru liepājniekiem un Liepājas viesiem būs iespējams apmeklēt bez maksas," stāsta rīkotāji.

Festivāla organizatori apkopojuši 10 aktivitātes, kuras varēs redzēt un piedzīvot "Jūras svētku" un "LMT Summer Sound" festivāla ietvaros:

  1. Pirmo reizi Latvijā norisināsies "Air Guitar" sacensības, kuru uzvarētājs dosies uz Somiju
  2. Košais "Alpina krāsu skrējiens"
  3. Muzejs par godu Liepājas Dzintaram
  4. "Pludmales Spēks", "Futnets" un citas sportiskas aktivitātes
  5. Ledus skulptūru šovs ar pasaules čempionu Kārli Īli
  6. Izpletņlēcēju šovs
  7. Lielo karuseļu zona
  8. Lielākā deju arēna Baltijā – 800 m2
  9. Jūrnieku stila "dress code"
  10. Bezmaksas dienas programma "Jūras svētku" ietvaros

Festivāls "LMT Summer Sound" norisināsies 10. - 11. jūlijā, Liepājā. Līdz ar iepriekšminētajiem mūziķiem, divu dienu garumā tajā uzstāsies "Nico&Vinz", "Apocalyptica", "Mumiy Troll", "Musiqq", "Pienvedēja Piedzīvojumi", "Astro'n'out" un DJ Rudd, Jānis Stībelis, Fēlikss Ķiģelis, "Bet Bet", "Aurora", "Laika Suns" un daudzi citi mākslinieki.

Festivāla biļešu cenas: ieejas biļete - 28 eiro, ieejas biļete un telts vieta - 35 eiro, VIP biļete - 70 eiro, VIP biļete + autostāvvieta - 85 eiro. Festivāla biļetes var iegādāties visās "Biļešu Servisa" tirdzniecības vietās Latvijā un internetā.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!