Foto: Publicitātes foto

"Latvian Blues Band" aicina uz 15 gadu jubilejas noslēguma koncertiem 28. un 29. oktobrī Rīgā, portālu "Delfi" informē grupas pārstāvji.

Rīgas koncertu viesi būs pašmāju mūziķi "Joker Horns", kā arī hammond B-3 ērģeļu virtuozs Rafaels Resnigs no Austrijas.

Koncertos būs dzirdamas jau klausītāju atzinību ieguvušas dziesmas, kā arī jaunas, publikai vēl neatskaņotas LBB oriģinālkompozīcijas, kā arī tradicionālais blūzs grupas aranžējumā.

15 gadu laikā grupa ir uzstājusies Lietuvā, Igaunijā, Polijā, Horvātijā, Vācijā, Šveicē, Austrijā, Itālijā, Spānijā, Grieķijā, Dānijā, Norvēģijā, Holandē, Krievijā, Baltkrievijā, Ēģiptē kā arī ASV un Kanādā.

Grupa spēlējusi lielākajos Eiropas blūza festivālos,startējusi vienā no pasaules nozīmīgākajiem festivāliem - "Chicago Blues Festival".

"Latvian Blues Band" ir bijis gods uzstāties ar neskaitāmiem pasaulslaveniem blūza māksliniekiem. Darbības gadu laikā grupa izdevusi divus studijas albumus, divus koncertierakstus, kā arī DVD.

Pēdējais grupas kompaktdisks "Latvian Blues Band & Friends Live at Dream Factory" 2014. gadā ieguva "Zelta Mikrofona" balvu, kā labākais džeza/blūza albums.

Biļetes uz koncertiem Rīgā iespējas iegādāties "Biļešu Paradīzes" kasēs, kā arī internetā.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!