Portālam "Delfi" turpina pienākt ziņas par grupas "Carnival Youth" piedzīvojumiem Lielbritānijas koncertturnejas ietvaros. Šoreiz apvienība, esot ceļā uz koncertu Glāzgovā, ziņo par dzīvi turnejas busiņā, bet jau rītdien, 19. oktobrī, "Carnival Youth" uzstāsies Lesterā.

Jau ziņots, ka grupa "Carnival Youth" sākusi pirmo koncertturneju Lielbritānijā, kuras laikā dalās ar saviem iespaidiem ar video dienasgrāmatu starptniecību.

Latviešu indīroka grupas Lielbritānijas koncertturneja sākās Bristolē, tā turpinājās 13. oktobrī ar koncertu Redingā un 16. oktobrī – Līdsā. Pirms tam "Carnival Youth" ir nospēlējuši sešus koncertus Vācijā un Luksemburgā.

Turneja noslēgsies 20. oktobrī Londonā, savukārt novembrī gaidāmi ansambļa koncerti Latvijā – 3. novembrī – Cēsīs, 4. novembrī – Jelgavā, 11. novembrī – Rēzeknē, 12. novembrī – Valmierā, 17. novembrī – Ventspilī, 19. novembrī – Liepājā un 26. novembrī – Rīgā, "Palladium".

Spriežot pēc grupas "Instagram" kontā publiskoto attēlu komentāriem, "Carnival Youth" koncertus aktīvi apmeklē ne tikai vietējie, bet arī ārzemēs dzīvojoši latvieši.

A photo posted by CarnivalYouth (@carnivalyouth) on Oct 13, 2016 at 6:52am PDT

Iepriekš arī vēstījām, ka "Carnival Youth" ir aicināti uzstāties prestižajā starptautiskajā mūzikas industrijas konferencē "South by Southwest" (SXSW), Ostinā, ASV. "Iepriekšējos divus gadus koncerntrējāmies uz sadarbības partneru atrašanu un koncertēšanu Eiropā, bet tagad speram pirmos soļus ārpus Eiropas. SXSW uzaicinājums ir likumsakarīgs, festivāla pārstāvji "Carnival Youth" uzstāšanos redzēja šī gada maijā Lielbritānijā notikušajā mūzikas konferencē "The Great Escape". Esam jau veikuši pirmās iestrādes ASV tirgū, piemēram, pēc dalības mūzikas industrijas konferencē "Mondo.NYC" Ņujorkā šī gada septembrī albums "Propeller" nokļuva koledžu radio staciju "CMJ" top 100," stāsta grupas pārstāvji.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!