Foto: Publicitātes foto

Koncertzālē "Palladium" 3. decembrī uzstāsies šobrīd starptautiski zināmākā Igaunijas grupa – "Ewert and The Two Dragons", portālu "Delfi" informē grupas izdevēji no "I Love You Records".

"Ewert and The Two Dragons" jau vairākus gadus ir populārākā grupa Igaunijā, kā arī zināmākā Igaunijas mūziķu apvienība ārpus savas valsts robežām. Grupa koncertējusi gandrīz visās Eiropas valstīs, ASV, Kanādā un vairākkārt arī Latvijā, tostarp divas reizes ar lieliem panākumiem uz "Positivus" festivāla galvenās skatuves.

"Ewert and The Two Dragons" savu pirmo albumu "Hills Behind The Hills" (2009) izdeva paši, bet par nākamā albuma izdošanu noslēdza līgumu ar Latvijas mūzikas apgādu "I Love You Records". "Good Man Down" nāca klajā 2011. gada pavasarī, kļūstot par vienu no veiksmīgākajiem ierakstiem Igaunijas mūzikas vēsturē un saņemot piecas Igaunijas mūzikas balvas – Gada albums, Gada rokmūzikas albums, Gada dziesma, Labākā grupa, Labākais videoklips.

"Ewert and The Two Dragons" talants nepalika nepamanīts arī otrpus Atlantijas okeānam un grupas trešo albumu "Circles" 2015. gadā izdeva ASV apgāds "Sire Records", kas ir "Warner Music Group" dalībnieks.

Lai arī "Ewert and The Two Dragons" uzstāšanos gaida fani daudzviet pasaulē, viņi vienmēr priecājas atgriezties Rīgā, kur 2010. gada februārī, mazajā "I Love You" bārā Vecrīgā, grupa nospēlēja savu pirmo koncertu ārpus Igaunijas.

"Ewert and The Two Dragons" koncerta biļetes 3. decembrī "Palladium Rīga" var iegādāties "Biļešu servisa" kasēs un internetā. Pirmo 100 biļešu cena ir 15 eiro.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!