Foto: F64/DELFI

Klasiskās mūzikas huligāni – grupa "Dagamba" – nāk klajā ar jaunu singlu "Escape", kas tapis sadarbībā ar dziedātāju Aminatu un ir kompozīcija no drīzumā gaidāmā albuma "Seasons".

Grupa atpazīstamību guvusi, pateicoties tās klasiskās mūzikas interpretācijām, taču jaunais singls ir oriģinālskaņdarbs. "Escape" mūzikas autors ir Valters Pūce, vārdus rakstījusi Aminata, producējis – Reinis Sējāns, savukārt skaņu režisors bijis Gatis Zaķis.

"Man Aminata vienmēr šķitusi izcila mūziķe ar apbrīnojamām balss spējām, taču vienmēr licies, ka nākam no dažādām muzikālām pasaulēm. Šajā skaņdarbā tās satikās. Tādēļ tajā dzirdama gan maiga lirika, gan popsīgs grūvs, gan smagais roks," saka grupas dalībnieks Valters Pūce.

Ar kopdarba rezultātu ir apmierināta arī Aminata. "Esmu ļoti priecīga par sadarbību ar grupu "Dagamba", jo mani vienmēr ir saistījusi šīs grupas ekspresivitāte un temperaments. Manuprāt, dziesma ir izdevusies emocijām bagāta, mēs katrs ielikām tajā daļu no sevis," vēsta dziedātāja.

Albums "Seasons" ar tajā iekļauto singlu "Escape" nāks klajā 12. novembrī. Tā prezentācijas koncerts norisināsies koncertzālē "Palladium".

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!