Foto: Kadrs no video

Jaunu video publiskojusi grupa "bet bet", kas kopā ar Jāzepa Mediņa Rīgas 1. mūzikas skolas zēnu kori nupat izdevusi kopīgu albumu "Pērļu zvejnieks".

Video dziesmai "Ziemeļblāzmas romance" tapis apvienības jaunās koncertprogrammas mēģinājumu procesā, kā arī pirmā koncerta norises laikā. Video autors ir Ritvars Bluka, kurš arī iepriekš ir veidojis grupas dziesmu video versijas.

Jaunajā albumā ierakstīti divi Maestro Raimonda Paula dziesmu cikli – "Pērļu zvejnieks" un "Dziesmas ar Aspazijas vārdiem".

Abi dziesmu cikli tiek atskaņoti kopīgajos koncertos, kuri norisinās "Mūzikas namā Daile" un paredzēti arī Rēzeknē (23. decembrī), Liepājā un Cēsīs. Lielākā daļa koncertu ir izpārdoti un pašlaik vienīgais, uz kuru vēl pieejamas biļetes, ir koncerts Rēzeknē. Pirmajā koncerta daļā grupa atskaņo savas liriskākās kompozīcijas, bet otrajā daļā kopā ar zēnu koris un diriģentu Romānu Vanagu, tiek izpildīti iepriekš pieminētie dziesmu cikli.

Jauno albumu "Pērļu zvejnieks" ir iespējams iegādāties visās koncertu norises vietās, mūzikas ierakstu veikalos, Jāņa Rozes grāmatnīcu tīklā, kā arī to var pasūtīt "MicRec" mājaslapā un iegādāties "MicRec" birojā. Albums piejams arī digitāli visās populārākajās pasaules mūzikas platformās, ieskaitot "iTunes", "Apple Music", "Spotify", "Deezer" un "Amazon".

Foto: Aiga Rēdmane


Albumu ierakstīja un miksēja Gints Stankevičs. 
Kori ierakstīja Tālis Timorts RSIS Reformātu baznīcas studijā.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!