Foto: Mārtiņš Otto / Fonoklubs

Šīs vasaras brīvdabas festivālu klāstu arī šogad papildinās "Fono Cēsis", kas norisināsies "Cēsis 811" svinību laikā 21. un 22. jūlijā. Līdz ar festivāla datumu nosaukšanu, tiek izziņoti arī vieni no galvenajiem māksliniekiem – populārā Igaunijas grupa "Ewert and the Two Dragons", portālu "Delfi" informēja festivāla rīkotāji.

Tāpat kā iepriekš, arī šogad "Fono Cēsis", sadarbojoties ar Cēsu Kultūras un Tūrisma centru, būs bezmaksas festivāls.

Grupa "Ewert and the Two Dragons" arī pērn, iesildoties savam Tallinas arēnas solo koncertam, viesojās Cēsu "Fonoklubā", nospēlējot koncertu, kas tika izpārdots dažu stundu laikā.

"Esam pārliecināti, ka apvienības uzstāšanās "Fono Cēsis" būs īpašs notikums, turklāt iespēja bez maksas redzēt zināmāko Igaunijas koncertgrupu uz festivāla skatuves bieži negadās," komentē "Fono" programmas direktors Marts Sildniks.

Rīkotāji sola, ka jau drīzumā tiks sniegta plašāka informācija par festivāla norisi, kā arī atklāta pārējā programma. Sagaidāms, ka divu dienu garumā festivāla notikumi norisināsies gan uz galvenās brīvdabas skatuves, gan "Fonokluba" telpās.

"Fono Cēsis" norisināsies ceturto gadu, turpinot kādreizējā mūzikas un sporta festivāla "Fonofest" tradīciju. Starp iepriekšējo gadu zināmākajiem māksliniekiem ierindojas tādas pašmāju apvienības kā "Pērkons" un "Skyforger", gan arī britu folkroka zvaigzne Frenks Tērners.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!