Foto: Publicitātes foto

Ceturtdien, 15. martā, VEF Kultūras pils zālē notika "Trīs Latvijas tenoru" – Naura Puntuļa, Guntara Ruņģa un Miervalda Jenča – 20 gadu jubilejas lielkoncerts, ko publika uzņēma ar ilgām stāvovācijām.

Koncertā piedalījās gan paši gaviļnieki, gan instrumentālā grupa un Jelgavas bigbends Raita Ašmaņa vadībā, kā arī viesi – etnomūzikas grupa "Tautumeitas", operdziedātāja Sonora Vaice, dziedātāji Dainis Skutelis un Laimis Rācenājs, vijolniece Justīne Kulakova un komponists Juris Kulakovs, kurš savulaik "Trim Latvijas tenoriem" ir izveidojis vairākas koncertprogrammas.

Koncertā skanēja Kulakova oriģināldarbs "O Lux Beata trinitas" (Svētās trīsvienības gaisma), ko komponists veltījis "Trim Latvijas tenoriem", kopā ar "Tautumeitām" tika izdziedātas "roķīgās" Jura Kulakova tautas dziesmu apdares; Emīla Dārziņa, Jāņa Mediņa, Arvīda Žilinska u.c. latviešu komponistu klasiskās solodziesmas, kopā ar dziedātāju Sonoru Vaici – dueti no populārām operetēm, bet bigbenda pavadījumā – no klasiskajām spāņu sarsuelām līdz pat draiskajai "La Cucaracha", un, protams, neiztrūkstošā itāļu klasika – "O sole mio", "Funicula" u.c. skaņdarbi.

Nākamais "Trīs Latvijas tenoru" 20 gadu jubilejas lielkoncerts notiks 16. oktobrī VEF Kultūras pilī. Biļetes uz to jau var iegādāties "Biļešu paradīzes" kasēs un internetā.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!