youtube:6CP3UnEx7K0
Latviešu stepa dejas grupa "Soul Tap" prezentē savu jaunāko horeogrāfiju "Skrienot". Kā iedvesma šim darbam tika izmantots Intara Busuļa un Abonementa orķestra skaņdarbs ar tādu pašu nosaukumu, kas stāsta par dzīvē tik svarīgiem sīkumiem, kam nevajadzētu paskriet garām, portālu "Delfi" informē grupas pārstāvji.

Šis darbs radies impulsīvi – kādā no treniņiem atskanēja dziesma un dejotājas nolēma, ka pie šī muzikālā materiāla lieliski iederētos stepa ritmi.

Horeogrāfijas autore ir Annija Ķesele, kura jau vairākus gadus Latvijā vada stepa dejas studiju "Soul Tap". "Ir patiess prieks, ka stepa dejas žanrs attīstās arī šeit un pie mums veidojas jauna dejotāju paaudze, kas ir konkurētspējīga Eiropas līmenim. Man, kā horeogrāfei, tas ir aizraujošs izaicinājums, jo blakus ir dejotāji, kas horeogrāfiskās idejas ir spējīgi realizēt dzīvē."

Video autors ir Elvis Lācis. Stepa skaņas ierakstu veidojis Matīss Repsis, bet ieraksta māsterēšanu izstrādājis Toms Lisments.

Jau vairāk nekā 10 gadu stepa dejas kompānija "Soul Tap" ir vadošā un lielākā stepa dejas kultūras attīstītāja un kopienas veicinātāja Baltijas reģionā.

"Soul Tap" aktīvi koncertē un veido sadarbības ar daudz un dažādu žanru mūziķiem, kā arī skolo jaunos stepa dejas entuziastus. "Soul Tap" dejotāji regulāri apmeklē stepa dejas festivālus un meistarklases ārzemēs pie pasaules līmeņa dejotājiem, kur mācās saglabāt tradīcijas un apgūt jaunākās tendences stepa dejā arī mūsdienās.

Stepa dejas kompāniju pamatā veido piecas stepa dejotājas: Alise Hofmane, Rita Biezēka, Marta Bīdermane, Annija Ķesele un Guna Kaše.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!