Foto: Publicitātes foto

Piektdien, 30. augustā, Grupu kreklu dienā 12 stundu garā labdarības koncertsērijā Latvijas Radio 2 un Latvijas Radio 5 – pieci.lv tiešajā ēterā uzstāsies 12 grupas, solo mākslinieki un muzikālās apvienības, tostarp "Astro'n'out", "The Sound Poets", Dons, Normunds Rutulis, Raimonds Pauls un citi. Koncerta laikā saziedotie līdzekļi nonāks fonda "Līdzskaņa" rīcībā, nodrošinot atbalstu grūtībās nonākušajiem Latvijas mūziķiem. Līdztekus koncertam klausītāji aizvien ir aicināti godināt savus mīļākos mūziķus, uzvelkot kreklu un publicējot foto sociālajos tīklos ar tēmturi #GrupuKrekluDiena.

"Grupu kreklu dienas koncerts ir laba doma – mums ir prieks atbalstīt šo jauno iniciatīvu cerībā, ka tā ar gadiem kļūs par vērienīgu tradīciju. Ja vien ir iespēja, labas lietas ir jādara un jāatbalsta tie, kuri tās īsteno, lai palīdzētu līdzcilvēkiem, tostarp mūsu aroda brāļiem un māsām," par dalību labdarības koncertā stāsta grupas "The Sound Poets" solists Jānis Aišpurs.

Koncertā uzstāsies "The Sound Poets", Normunds Rutulis, Ivo Fomins, Kārlis Būmeisters, Raimonds Pauls kopā ar māksliniekiem Andri Bērziņu, Mārtiņu Ruski, Dināru Rudāni, Jānis Stībeli, "Apvedceļu", "Pienvedēja piedzīvojumiem", "Astro'n'out", "Otra pusi", "Singapūras satīnu", bet pulksten 20.00 koncertsēriju noslēgs Dons.

Ziedojuma tālrunis 90067008 (viens zvans – 1,42 EUR) jau ir aktīvs un darbosies visa koncerta laikā, līdz pat 30. augusta pulksten 21.00.

Jau ziņots, ka šogad, līdztekus savu mīļāko mūziķu godināšanai un foto publicēšanai sociālajos tīklos ar mīļākās grupas T-kreklu, pieci.lv, Latvijas Radio 2 un "Fonds Līdzskaņa" Grupu kreklu dienā organizē 12 stundu dzīvā ētera labdarības koncertsēriju. 30. augustā no pulksten 9.00 līdz 20.00 katrā apaļā stundā pieci.lv un Latvijas Radio 2 tiešajā ēterā skanēs dzīvās mūzikas koncerts, kura laikā saziedotie līdzekļi tiks novirzīti grūtībās nonākušo Latvijas mūziķu atbalstam.

Labdarības koncertsēriju no Latvijas Radio 1. studijas tiešraidē pārraidīs arī sabiedrisko mediju portāls lsm.lv. Sekot līdzi koncerta norisei tiešraidē varēs arī fonda "Līdzskaņa" Facebook kontā, kā arī Latvijas Radio 2 un pieci.lv "Facebook" kontos.

Kopš 2016. gada "Fonds Līdzskaņa" ir sniedzis palīdzību 14 dažādiem mūziķiem un viņu ģimenēm – Aleksandram Šlujevam, Valdim Atālam, Robertam Gobziņam, Valteram Frīdenbergam, Dainim Dobelniekam, Rolandam Balodim-Ūdrim jeb Ūdrītim, Aleksandram Kublinskim, Harijam Zariņam, Evai Bindei, Sondrai Zaļupei, Valdai Rudzītei, Guntaram Muceniekam un citiem.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!