Fоtо: Publicitātes foto
Meklējot iespējas Latvijas mūziķiem tikties ar saviem klausītājiem, "Drive in Kino Ķīpsala" paplašina izklaides iespējas piedāvājot arī auto-koncertu, ko varēs baudīt Ķīpsalas izstāžu zāles stāvlaukumā, neizkāpjot no savas automašīnas un iegriežot skaļāk savu radio noteiktajā frekvencē.

Ceturtdien, 28. maija, vakarā interesentiem būs iespēja apmeklēt Ainara Mielava auto-koncertu "Vienīgais". Koncerts ilgs stundu un tajā skanēs tādi dziedātāja hiti kā "Ai, jel manu vieglu prātu", "Tu saviļņoji mani" un citi. Gaidāmi arī divu jaunu dziesmu pirmatskaņojumi no dziedātāja gaidāmā jubilejas albuma

Ainars Mielavs ir dziedātājs un dziesmu rakstnieks kopš 1986. gada. Uzstājies ar grupām "Jauns mēness", "Mielavs un pārcēlāji" un arī kā solo mākslinieks. Pirmajā "Drive in Kino Ķīpsala" auto-koncertā Mielavs uzstāsies kopā ar pavadošajiem mūziķiem: Aigaru Voitišķi (ģitāra, balss) un Rūdolfu Macatu (taustiņinstrumenti). Koncertprogrammai dots nosaukums "Vienīgais", jo tas būs vienīgais šāda tipa Ainara Mielava koncerts.

Šī ir unikāla iespēja muzikālo baudījumu gūt visiem automašīnas pasažieriem par vienu cenu – uz auto-koncertu katrai automašīnai jāiegādājas tikai viena biļete, neatkarīgi no cilvēku skaita automašīnā (mājsaimniecības un automašīnas noteiktās kapacitātes ietvaros). Biļetes pieejamas tikai iepriekšpārdošanā ekase.lv. Pasākuma apmeklētājiem ir lūgums iegādātās biļetes pie iebraukšanas stāvlaukumā uzrādīt mobilajā telefonā.

Kā raksta rīkotāji: "Netraucēs ne saulriets, ne lietus – nevainojamu redzamību nodrošinās lielais, košais LED ekrāns." Automašīnu vietu skaits pasākuma teritorijā ir ierobežots.

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !