Foto: Publicitātes foto

Ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus, jaunu, īpašu programmu "Vasaras noskaņojums" radījis dziedātājs Daumants Kalniņš. Tā skanēs ārpus koncertzālēm un pilsētām – Jaunpils pilī, Kārļa Skalbes "Saulrietos" un Jaunmoku pils dārzā, un vienā reizē to varēs baudīt 25 klausītāji.

Koncertos muzicēs programmas autors un solists – Daumants Kalniņš un taustiņinstrumentālists - Romāns Vendiņš.

Daumants Kalniņš par jauno programmu dalās pārdomās: "No plaukstošā ziedoņa, kad vienā acumirklī viss atkal dabā ir modies un saziedējis, līdz smagai un laimīgai ābelei vasaras izskaņā, kad neizbēgami nojaušam par rudens tuvošanos – tieši tāds ir vasaras mirklis un tāds būs arī gaidāmais koncerts "Vasaras noskaņojums".

Notvert un izbaudīt šo mirkli. Baudīt vasaru, kas piedzimst līdz ar pumpuriem un zāles asniņiem, kas piedzīvo pilnbriedu un iemīlas, kas prot līksmot un arī klusi baudīt tāpat – neko... Kas meklē un apmaldās, pazīst vientulību un arī tikšanās prieku. Jā, šī vasara būs citāda un būs naktis, kuras būs jāpārdzīvo, bet būs arī skaisti mirkļi, kurus baudīt kopā ar savējiem. "Vasaras noskaņojums" ar dziesmām, kuras esmu radījis gan šajā laikā, kad neesam tikušies klātienē, gan senāk tapušām, kā arī citām man un vasarai tuvām dziesmām, cerams, būs viens no šiem mirkļiem. Vasaras mirkļiem."

Tā kā valstī līdz 9. jūnijam noteikts ārkārtējais stāvoklis, koncerts notiks, ievērojot pasākuma apmeklētāju drošībai noteikto sanitāro protokolu, pieļaujot līdz 25 apmeklētājiem katram koncertam.

Koncerti "Vasaras noskaņojums" notiks:

30.maijā – pulksten 12.00, 15.00, 18.00 Jaunpilī, Jaunpils pilī;
31. maijā – pulksten 14.00, 17.00, 20.00 Vecpiebbalgā, Kārļa Skalbes "Saulrietos",
14. jūnijā – pulksten 15.00 Jaunmoku pils dārzā.

Biļetes uz šiem koncertiem nopērkamas "Biļešu paradīzes" interneta kasē.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!