Piektdien, 12. jūnijā, grupa "Double Faced Eels" (DFE) izdod uzreiz divas jaunas dziesmas, "Kur esi tu?" un "Cenu zīmes", no jūlija beigās gaidāmā albuma "Neformāts", portālu "Delfi" informē grupas pārstāvji.

"Katrs mēs dzīvē meklējam, ko savu — naudu, laimi, māju vai automašīnu. "Kur esi tu?" ir par to, ka tiek meklēts tavs dzīves labākais draugs jeb partneris. Dažiem to izdodas laimīgā kārtā atrast jau vidusskolā, citiem, meklējumi turpinās līdz tie atrod savu dvēsles radinieku. Lai meklējums nebūtu pelēks un stāsts nepanesami garš, tad grupas izvelētais aranžējuma un dziesmas mākslinieciskais virziens ir maksimāli tuvināts vasaras noskaņojumam, vieglā un pozitīvā manierē," tā par dziesmu saka grupas dalībnieki.

"Double Faced Eels" jaunākais albums "Neformāts" tiks izdots 29. jūlijā un ir grupas radošo darbu nākamais etaps, kas seko iepriekšējam, 2018. gadā izdotajam EP "Atspulgs".

"Vēl joprojām turamies pa gabalu no ģitārroka! Salīdzinājumā ar "Atspulgu", jaunajā albumā mēs aizejam pozitīvākā un rotaļīgākā virzienā, gan arī dažās dziesmās ļaujam vaļu savai huligāniskajai pusei. Zināmā mērā vienmēr esam jutušies kā vietējās mūzikas industrijas neformāts, tāpēc tad, kad šis vārds radās kā teksts vienai no dziesmām, uzreiz bija skaidrs, ka tā ir jānosauc arī albums," stāsta grupas izveidotājs Marka.

Klausītāji būs patīkami pārsteigti par to, ka albumā atkal aktīvi dzied ilggadējais grupas līderis — Marka: "Mēs izlēmām pienācīgi izmantot šo priekšrocību, ka mums ir divi solisti ar dažādām balsīm, raksturiem un stiprajām pusēm, lai radītu labāko, ko varam. Albumā būs arī sadarbības ar citiem māksliniekiem un autoriem."

Šogad aprit 20 gadi kopš tika dibināta grupa "Doubel Faced Eels": "Esam kopā uzauguši un pieauguši — gan kā mūziķi, gan kā cilvēki. Esam spēlējuši gan trim cilvēkiem Tukuma naktsklubā, gan tūkstošiem skatītāju visā pasaulē "Best.Cover.Ever" no studijas Losandželosā. Tā ir vērtība, kuru grūti aprakstīt vārdos."

Grupa "Double Faced Eeels" (DFE) tika dibināta 2000. gadā (tagadējais grupas sastāvs: Mārtiņš Gailītis, Reinis Straume, Viktors Maslovs, Dairis Petrauskis) un plašu atpazīstamību ieguva ar dziesmu "Zilais valis" un tai sekojošo tāda paša nosaukuma albumu. Savas darbības laikā grupa ir izdevusi četrus albumus: "Zilais valis" (2006), "Kurš gribēja nogalināt Džūliju? Nezinu, bet trāpīja mums" (2007), "Vēl patiesāk" (2010), "Atspulgs" (2018).

2019. gadā grupa izveidoja dziesmu "Ideāli", un kopā ar kampaņas rīkotājiem piedalījās aktivitātēs, kas vērstas skolu jauniešu un viņu vecāku auditorijai par aktuālu un svarīgu tēmu – mobings.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!