Mūziķis Ralfs Eilands kopā ar reperi Edavārdi izdodevis singlu "Miers", kam tapis arī videoklips. Tajā galvenā loma uzticēta Dailes teātra aktierim Ģirtam Ķesterim.

"Dziesma "Miers" ir pārdomas, kuras mani nepamet nedz šajos, nedz miera laikos. Lai arī kādos tempos un situācijās mēs dzīvotu, vienmēr atradīsies kas tāds no kā mēs vēlētos atpūsties. Kaut dziesmu ar grupu un DJ Monstu sākotnēji albumam rakstījām kā solo skaņdarbu, liels prieks, ka tajā savu artavu ielicis arī reperis Edavārdi. Sadarbība ar viņu sākās nejauši, kad pēc Ziemassvētkiem sazvanījāmies "facetime" — viens ar otru sadziedājāmies "Red Hot Chili Peppers" dziesmas, parunājām par nākotnes plāniem mūzikā, kā rezultātā nolēmām, ka viņš ieskaitīs kādu pantu manam albumam un es iedziedāšu kādu piedziedājumu viņa!" stāsta Ralfs Eilands.

Mūzikas video ideja arī radusies nejaušības veidā. "Reiz režisors Mārtiņš Jurevics man bija teicis, ka manām dziesmām piestāvētu mūzikas video, kur kāds dejo. Atbildot, ka tieši vēlos izdot jaunu skaņdarbu, kam šī ideja piestāvētu, mēs satikāmies un viennozīmīgi nolēmām, ka dejotājam jābūt Ģirtam Ķesterim. Man atausa atmiņā, ka biju kāpis ar Ģirtu pēc kāda pasākuma uz Dailes teātra jumta, tāpēc vēl jo vairāk biju pārliecināts, ka šādai nestandarta autobusa pilota dejotāja lomai Ģirts būs īstais cilvēks!" turpina Ralfs.

Dziesma "Miers" ir klausāma aktuālajos straumēšanas servisos, kā arī tās mūzikas video skatāms Ralfa Eilanda soc. tīklu platformās.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!