Gaidot Edavārdi lielkoncertu 1. septembrī, iznācis Edavārdi dziesmas "Pavēro Zvaigznes" videoklips no jaunā albuma "Ekosistēmas". Klipā piedalās arī Ralfs Eilands, kurš izpilda dziesmas piedziedājumu.


"Mūsdienās daudzi hip-hopa mūzikas pārstāvji savos klipos grib aizbēgt no klišejām un es, protams, neesmu izņēmums. Šajā video mēs ar komandu centāmies mazliet atdzīvināt raidījuma "MTV Cribs" labākās epizodes un pēc tam šo dārgās dzīves tēlu salauzt. Man bija iespēja pagozēties skaistā mājā, baseinā un stilīgā auto, kā tas īstam reperim pienākas, bet visam ir sava cena. Domāju, ka daudzi zina to, ka tad, kad ciemos atbrauc Ralfs Eilands, tālākā notikuma gaita ir neparedzama," norāda Edavārdi.

Dziesma "Pavēro zvaigznes" ir iekļauta maijā iznākušajā albumā "Ekosistēmas". Par ierakstu un skaņas apstrādi parūpējās rolands če studijā "Full clip", pavadījuma autors ir bvtman. Videoklips radīts sadarbībā ar "Armless Birds" komandu.

Albums "Ekosistēmas" izdots šī gada 28. maijā un atrodams populārākajās mūzikas straumēšanas vietnēs. Kopumā tiešsaistē tas noklausīts jau gandrīz 200 tūkstošus reižu.

Svinot gan albuma iznākšanu, gan iespēju atkal satikties klātienē, Edavārdi aicina savus klausītājus uz "Ekosistēmas" lielkoncertu 1. septembrī.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!