Foto: Publicitātes foto

Rīgā, koncertzālē "Palladium" 2022. gada 15. jūnijā uzstāsies kanādiešu rokgrupa "Billy Talent". Kā "Delfi" informē koncerta organizatori no "Positivus Music", grupa Latvijā viesosies pirmo reizi un popularizēs savu jaunāko albumu "Crisis Of Faith", ko plānots izdot nākamā gada 21. janvārī.

"Billy Talent" ir novērtēta kā 27. no labākajām kanādiešu grupām un ir starp 10. komerciāli visveiksmīgākajām kanādiešu grupām. Kanādas roka radio viņi ir ieguvuši trīs nr. 1 hitus, kuri 20 nedēļas pēc kārtas saglabāja pirmo pozīciju topā – sešus Top 5 hitus un sešus Top 10 hitus. Ar vairāk nekā vienu miljonu pārdotu albumu kopiju Kanādā un vairāk nekā trīs miljonu starptautiskā mērogā, grupa turpina iekarot mūzikas albumu topu virsotnes, raksta koncerta rīkotāji.

Grupas debijas albums "Billy Talent" tika izdots 2003. gadā un saņēma atzinīgu novērtējumu no mūzikas kritiķiem. Ar hitiem "Try Honesty", "The Ex", "River Below" un "Nothing to Lose" albums sasniedza Kanādas albuma topa sesto vietu un trīskāršu platīna statusu. Tika saņemtas arī divas prestižās "Juno Awards" balvas – "Gada labākais albums" un "Gada labākā grupa". Arī grupas nākamie albumu nākamie turpinājumi "Billy Talent II" un "Billy Talent III" ir saņēmuši trīskāršu platīnu statusu. Grupas līdz šim jaunākais, 2016. gadā izdotais albums "Afraid of Heights" debitēja mūzikas albumu topā pirmajā vietā ne tikai Kanādā, bet arī Vācijā, Šveicē un Austrijā.

Kopumā "Billy Talent" ir saņēmusi septiņas prestižās "Juno Awards" balvas un 23 nominācijas tai. Grupa tikusi arī pie 10 "Much Music Video Awards" balvām no 32 nominācijām, kas ierindojis grupu starp visvairāk nominētajām grupām "Much Music Video Award" balvu vēsturē.

"Reckless Paradise", "Beg To Differ (This Will Get Better)", "Forgiveness I+II" un jaunākā "End of Me" ir dziesmas no grupas sestā albuma "Crisis Of Faith". Jautāts par to, ko klausītāji var sagaidīt no jaunā albuma, grupas solists Bens komentēja: "Mēs šajā ierakstā demonstrēsim sarežģīto, daudzslāņaino visumu, kas ir "Billy Talent", jo katra albuma dziesma ir atšķirīga no iepriekšējās, tomēr vienlīdzīgi svarīga un spēcīga. Šis ir labākais materiāls, pie kā esam strādājuši, un ar to ļoti lepojamies." Grupas jaunākais albums pie klausītājiem nonāks nākamā gada sākumā, 21. janvārī.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!