Vokālā grupa "Latvian Voices" laidusi klajā jaunāko veikumu – savu versiju par Imanta Kalniņa "Buramdziesmiņu", kā arī tās videoklipu. Šīs dziesmas aranžijas autore – Laura Jēkabsone.

"Lai gan dziesmas interpretācija un tās vēstījums katram no klausītājiem var izklausīties atšķirīgs, "Latvian Voices" to redz kā ne tikai atzīšanos uzticībā un draudzībā, bet arī kā maģisku un reizēm neaizsniedzamu apjautu. Tā vienlaikus spēj aptvert gan pasaules realitāti, gan tās nerealitāti. Akmens augs mūžīgi, taču gliemeži nekad neskries…," raksta vokālās grupas dalībnieces.

"Kas to būtu domājis, ka pienāks reiz diena, kad apskāviens kļūst dārgs un gandrīz neiespējams. Paldies Imantam Kalniņam un Imantam Ziedonim par gara darbu, kurš viennozīmīgi paliks aktuāls cauri laikiem, lai arī kādi tie nāks un ies. Mēs nevaram viens otram piederēt, bet draudzīgi kopā saderēt gan. Tieši tik vienkārši." tā grupas līdere un dziesmas aranžijas autore Laura Jēkabsone.

Lēna, nesteidzīga, tīra, lakoniska un maksimāli minimāla vide bija "Latvian Voices" kopīgais redzējums. To vēl vairāk paspilgtināja izvēle par melnbalta video tapšanu. Šīs sajūtas palīdzēja veidot video mākslinieks Kaspars Teilāns, kā arī laikmetīgās dejas horeogrāfe Katrīna Albuže.

"Buramdziesmiņas" videoklipa tapšana bija iecerēta ne tikai par godu laikam, kad Latvijā tiek svinēti valsts svētki, bet arī laikam, kurā mūziķi vēlas sniegt nedaudz vairāk miera, saticības un līdzcietības.

"Latvian Voices" ir profesionāla un starptautiski pazīstama a cappella grupa no Latvijas. Tā tika izveidota 2009. gadā Rīgā un kopš tās dibināšanas savu mūziku izpilda, izmantojot tikai balsis kā vienīgo mūzikas instrumentu.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!