Grupa "Rīgas modes" laidusi klajā video dziesmai "Lovembris" no jaunā albuma "Patiesie nodomi".

Jaunajā albumā ir iekļautas 13 dziesmas, kuras lielā mērā iedvesmojusi 1980. gadu popmūzika. Ierakstā kā viesmākslinieki piedalās tādi mūziķi kā Ainars Virga, Linda Leen, Sniedze Prauliņa un vairāki no izdotajiem singliem (“Savvaļas zirgi”, “Mēs braucām visu nakti”, “Dejot vienatnē”, “Neliec man gaidīt (vēl un vēl)”) iekļuvuši aktīvā pašmāju radio staciju rotācijā.

“Lovembris” ir albuma “Patiesie nodomi” noslēdzošā kompozīcija, un tā ieturēta intīmā manierē. Dziesmas video ir uzņemts Rīgā un Berlīnē – tā autors ir Ritvars Bluka.

“Man ļoti patīk Rīga brīdī starp rudeni un ziemu, tāpat arī Berlīnes apmeklējums gada beigās ir gandrīz vai tradīcija. Šī dziesma sarakstīta pašizolācijas laikā, kuru es tāpat kā citi, ar domām par labāku nākotni, pavadīju četrās sienās. Mūzika bija gandrīz vienīgā lieta, kas raisīja kādas cerības, tāpēc ik pa laikam paņēmu ģitāru un atgriezos pie šīs tēmas, kas beigās kļuva par pilnvērtīgu albuma dziesmu. “Lovembris” nav tikai par gada tumšajiem mēnešiem un situācijas, kad kādam ir jāatklājas, var notikt jebkurā laikā. Varbūt kāds no jums ir juties līdzīgi,” par dziesmu stāsta “Rīgas modes” vokālists Kalvis Bormanis.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!